Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o dotację dla Wielkich Oczu

Wniosek o dotację dla Wielkich Oczu

Postprzez Federico 26 wrz 2021, o 22:11

Wielce Szanowny Namiestniku!

Na podstawie Art. 1 Ust. 1 Dekretu Namiestnika o dotacjach prowincjonalnych z dnia 4 stycznia 2021 roku, Wnoszę o przyznanie dotacji dla miasta Wielkie Oczy w wysokości 100 000 lt.

U Z A S A D N I E N I E

Wielkie Oczy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony większości nowych Sarmatów, bowiem właśnie to miasto wybierają jako miejsce zamieszkania. Każdy aktywny mieszkaniec WO musi coś jeść. Robi to zazwyczaj w kantynie miasta, która musi być opłacana. Aktualnie dzieje się to z prywatnej kieszeni Burmistrza, czyli mnie.

Przyznajmy sobie jedno. Im bardziej miasto jest rozbudowane, tym bardziej jego mieszkańcy są zadowoleni. I to właśnie chcę zrobić. Rozbudować Wielkie Oczy, tak aby wskaźnik zadowolenia mieszkańców był na jak najwyższym poziomie.

Wynagrodzenia. To sprawa dość kłopotliwa i budzącą czasami kontrowersje. Ale chciałbym sobie wynagrodzić jakoś trud włożony w odbudowę Wielkich Oczu, oraz mam zamiar zatrudnić pracownika(ów), którzy byliby moim zastępstwem. Dodam, że powinien nie długo pojawić się odpowiedni akt, regulujący tą kwestię.

Mam również nadzieję, iż uda się zorganizować konkursy, w których oczywiście nie może zabraknąć nagród. I na to również pieniądze zostaną przeznaczone.

(–) Federico,
Burmistrz Wielkich Oczu
mgr net. Poważany Federico van Adertis-Herbatka
herbu Zastęp

Poseł na Sejm
2. Minister Spraw Państwowych
Dyrektor Instytutu Technicznego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Re: Wniosek o dotację dla Wielkich Oczu

Postprzez Orjon 28 wrz 2021, o 16:58

Szanowny Burmistrzu,

informuję, iż wniosek został zaopiniowany pozytywnie. Środki pieniężne powinny znaleźć się na rachunku miasta w najbliższym czasie.

Życząc powodzenia w dalszym rozwoju Wielkich Oczu,
(—) Orjon hrabia Surma
Namiestnik Starosarmacji
Orjon hrabia Surma
Galeria von Thorn
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja

Powrót do Kancelaria Namiestnikowska