Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięga wojskowa

Chcesz wstąpić do KSZ? To miejsce jest dla Ciebie. W WKU również pojawiają się skierowania na szkolenie

Przysięga wojskowa

Postprzez GFvH 26 mar 2019, o 14:36

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić

Tak mi dopomóż Diuk

(Wiem że nie w tym dziale, ale w związku z niemożnością wstawienia do właściwego przysięgę zamieszczam tutaj i uprzejmie proszę o przeniesienie do tego działu http://fc.sarmacja.org/viewforum.php?f=631)
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ktoś tam w czymś tam.
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Hasselandu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Trybunał Koronny

Re: Przysięga wojskowa

Postprzez GFvH 19 maja 2019, o 22:11

Czy przysięga została przyjęta? Pytam, bo nie mam dostępu do działów KSZ i nie mogę zgłosić się np. na SD.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ktoś tam w czymś tam.
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Re: Przysięga wojskowa

Postprzez Hetman_Gotfryd 20 maja 2019, o 19:11

Sprawdziłem, już wszystko. I tak przysięga przejęta, zgodnie z Rozkazem Personalnym nr 103. Ma szeregowy, konkretny przydział służbowy. Mimo to "zawieruszył", nam się wasz numer ID. Dlatego już dziś poprosiłem NIA, o dodanie was do grupy KSZ. Za zamieszanie przepraszam :)
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Wojskowa Komenda Uzupełnień