Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sprostowanie K. Hansa i Stowarzyszenia Nova

Moderator: Krzysztof Hans

Sprostowanie K. Hansa i Stowarzyszenia Nova

Postprzez Krzysztof Hans 13 paź 2021, o 17:22

Obrazek

Sprostowanie
Niniejszym informujemy że podejrzenia Novej mówiące o Sclavińczykach i mieszkańcach UNP w kontekście tak zwanej Masakry Grodziskiej okazały się błędne. Zatrzymane osoby odpowiedzialne za ataki na pokojowych protestujących sympatyków Stowarzyszenia Nova (i nie tylko ich) to nacjonaliści z Ruchu Antysecesyjnego.
Prócz odpowiedzialności za masakrę zostaną skazani za uszczerbek na honorze moim oraz Stowarzyszenia Nova. Z tej racji rezygnuje ze wszystkich wytoczonych przeze mnie procesów poza tym złożonym Prefekturze. Strata czasu i pieniędzy.
Przepraszamy Sclavińczyków, Sarmatów (w tym mieszkańców Starosarmacji) i Hasselandczyków za wszystkie dramy z naszym (w tym Krzysztofa Hansa) udziałem oraz za brak obrony Sarmatów przed wspomnianą bandą huliganów.
Szacunek wszystkim rannym obywatelom Sarmacji i ich rodzinom - jesteśmy z wami. Cześć i chwała wszystkim zmarłym Sarmatom. Spoczywajcie w pokoju.

Prezes Stowarzyszenia Nova i Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne
(-) Krzysztof Hans-Arped Winnicki

PS: Od jutra do 18 października Stowarzyszenie Nova ogłasza żałobę ku czci poległym i apeluje by to samo zrobiło Księstwo Sarmacji. Dodatkowo Krzysztof Hans, Hans Media i Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne (Stowarzyszenie Nova) przekazały władzom Grodziska i Starosarmacji kwotę zadośćuczynienia w wysokości łącznej 30 tysięcy libertów na leczenie rannych, budowę godnych nagrobków oraz pomnika ku czci ofiar w Grodzisku. Popierać też będziemy wszelkie działania w tej sprawie.
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Powrót do Stowarzyszenie Nova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości