Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Samochodowy Rajd KS 24.26.09.21 - Informacje

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Samochodowy Rajd KS 24.26.09.21 - Informacje

Postprzez Laurẽt 4 wrz 2021, o 10:22

KS logo rajd.jpg

Wasza Książęca Mość,
Szanowni Sarmacji,
Dostojni Goście,

niniejszym informuję, że Dwór Książęcy wraz przedstawicielem Monarchii Austro-Węgier Szanownym Heinzem-Wernerem Grünerrm organizuje w dniach 24-26.09. 2021 r. jako Rajd Księstwa Sarmacji, którego trasa planowana jest w Hasselandzie i Starosarmacji. Sarmacki rajd jest pierwszym rajdem nowego III sezonu Rajdów Monarchii Austro-Węgier i będzie trwał od września 1921 (2021) do marca 1922 (2022). W całym sezonie uczestniczyć będzie liczne grono krajów, z których większość tak jak i Sarmacja brało udział w tej ciekawej imprezie.

Więcej szczegółów w tej sprawie już wkrótce.

Wstępne sprawy organizacyjne przedstawione zostały w tym wątku, a zgłoszenia zespołów startowych można składać w tym miejscu.

Na zwycięzców czeka wieczna chwała, a dla uczestników, w zależności od klasyfikacji końcowej i zajętych miejsc przewidziano liczne nagrody i niespodzianki.

Z wyrazami szacunku,
Obrazek

#glowna
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Re: Samochodowy Rajd KS 24.26.09.21 - Informacje

Postprzez Laurẽt 4 wrz 2021, o 10:32

W związku z tym, że czas szybko płynie moje zgłoszenie już zostało wysłane. Mam nadzieję, że tym razem będę miał więcej szcześcia, bo w poprzednim sezonie jakoś mi nie sprzyjało, ;) ale mój wysiłek został dostrzeżony przez organizatora.

Gorąco zachęcam do udziału, bo to fajna i ciekawa impreza.
Obrazek
Z wyrazami szacunku,

Obrazek
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Powrót do Kultura i rozrywka