Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

"Od nędzy do piniędzy"

https://staro.sarmacja.org/

Re: "Od nędzy do piniędzy"

Postprzez Bocian 22 maja 2021, o 19:22

Minęło sześć dni i jest to kolejna okazja do podsumowania wydarzeń i tym samym poprawienia aktywności. Do koronacji zostało bowiem 8 dni, w czasie których postawiłem zebrać pieniądze na zestaw nowych znaczków, przy okazji pokazując, że człowiek bez pieniędzy na koncie nie zawsze jest biedny :)

Mimo paru ładnych tysięcy wydanych na drobiazgi, mam kwotę 62.5 tys. lt. Skąd przybyły liberty? Wygrałem na loterii, sprzedałem jedną z monet, a także nieustanie: sprzedaję plony z ogrodu przy Karczmie, sprzedaję znalezione w kopalni złoto oraz biorę udział w Programie Pracy Społecznej. Z tych ostatnich źródeł można dziennie naprawdę sporo wyciągnąć.
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 22 maja 2021, o 19:23

Równocześnie przypominam, że jest to forma zabawy- nie zbieram od nikogo datków, ale jeśli ktoś chce mi pomóc, to zachęcam do wstawiania serc pod postami :)
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 22 maja 2021, o 23:54

W obecnym Rankingu Dusigroszy, który przedstawia 30 mieszkańców z największą ilością gotówki w banku, na pierwszym miejscu znajduje się Gotfryd Slavik de Ruth a na ostatnim Krzysztof Jurkowski. Różnica w posiadanej przez nich ilości gotówki to blisko milion libertów!

Obrazek
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

"Od nędzy do piniędzy"

Postprzez Bocian 26 maja 2021, o 00:13

W ciągu ostatnich czterech dni wpadło trochę pieniędzy za sprzedaż złota, za sprzedaż plonów z pola oraz z tytułu udziału w Programie Pracy Społecznej. Większa sumka wpadła też za wygraną w Loterii Państwowej. Na koniec najlepsze - dostałem sporą wypłatę oraz niespodziewaną premię za wybudowanie Galerii Handlowej.

13 dni temu miałem na koncie równe zero, teraz jest ponad 200 tysięcy.
Cel mojego wyzwania osiągnięty - zdobyłem pieniądze na zakup zestawu znaczków (jeśli zostaną wyemitowane).

Niniejszym zakończyłem relację w tym wątku :)

Obrazek
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Krzysztof Hans 30 sie 2021, o 09:27

Gratuluje udanej inwestycji :)
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska jak i teraz Konfederacja Sclavinii.
-----
Postaw na Novą Sarmację - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Bocian 30 sie 2021, o 09:46

Krzysztof Hans napisał(a):Gratuluje udanej inwestycji :)

O kurczę, nawet takie starocie wypłynęły na powierzchnię ;)
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Krzysztof Hans 30 sie 2021, o 09:50

Żniwa sprawiają że i piwnice czy strychy trzeba posprzatać.
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska jak i teraz Konfederacja Sclavinii.
-----
Postaw na Novą Sarmację - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Fatima 30 sie 2021, o 19:00

Krzysztof Hans napisał(a):Żniwa sprawiają że i piwnice czy strychy trzeba posprzatać.

By się potem schować w trakcie jesiennej depresji.
(—) Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
sekretarz koronna Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana
lady steward Królestwa Hasselandu
Królestwo Hasselandu
Dwór Jego Książęcej Mości
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Dział ogólny