Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dobry wieczór

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Dobry wieczór

Postprzez Pawel Linde 2 maja 2021, o 22:25

Kłaniam się nisko i o zdrówko pytam. Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi, minimum pięciokrotnie zaszczepieni i wszystko hula jak należy. :)

Gdzie taki ktoś jak ja mógłby się nadać w tym przecudownym kraju?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Pawel Linde
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Dobry wieczór

Postprzez Pawel Linde 4 maja 2021, o 21:54

Tak stoję na tym przejściu granicznym i ciekaw jestem, czy są tu jakieś środki transportu, abym mógł się dostać do któregoś z miast. Wypadałoby gdzieś zamieszkać, chyba, że bycie bezdomnym jest zgodne z tutejszym prawem, a nie chciałbym mieć potem problemów przy staraniu się o obywatelstwo jak mnie zapytają, a gdzie Wać Pan mieszka.

Stojąc na ulicy zastanawiał się, czy otrzyma pomocną dłoń.
Pawel Linde

Postprzez Santi Vilarte 4 maja 2021, o 22:21

Najlepiej jest wejść w Samorządy na głównej, tam w listę miast i wybrać sobie jakieś do zamieszkania. Na profilu danego miasta trzeba kliknąć Zamieszkaj. W razie czego na stronie głównej są też dostępne poradniki
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Poseł na Sejm
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Janusz Zabieraj 4 maja 2021, o 23:01

Witam serdecznie. Ze swojej strony zapraszam na studia do Akademii Neksjalistycznej. To pierwszy krok do kariery naukowej. Jeżeli interesuje się pan religią, zachęcam do wstąpienia do seminarium duchownego. Karierę duchownego można łączyć z karierą świeckiego, tak jak ja to czynię z powodzeniem od dawna.
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Pawel Linde 5 maja 2021, o 01:32

Santi Vilarte napisał(a):Najlepiej jest wejść w Samorządy na głównej, tam w listę miast i wybrać sobie jakieś do zamieszkania. Na profilu danego miasta trzeba kliknąć Zamieszkaj. W razie czego na stronie głównej są też dostępne poradniki

Rozsiadłszy się na walizce w parku, bo ławek wolnych nie było albo były świeżo malowane, podszedł do niego przechodzień przypominający z lekka Elvisa Presleya i zaczął mu tłumaczyć o jakiejś liście miast, gdzieś na głównej trzeba kliknąć, cokolwiek to znaczy, w jakiś profil, następnie w trybie rozkazującym powiedzieć zamieszkaj i potem wskazał na kiosk, że tam mogę gazetę kupić, a w nich znajdzie poradniki. Zaraz złapał się za kieszeń w celu sprawdzenia, czy ma przy sobie jeszcze jakieś pieniądze, które mu zostały po wizycie w karczmie.

Nowoprzybyły trochę się otrząsnął po usłyszeniu słów od przechodnia. Próbował odtworzyć je z pamięci jeszcze raz, ale wciąż było to dla niego niezrozumiałe.

Po prostu chciał się dowiedzieć, jak się dostać do danego miasta, bo najsampierw chciał pozwiedzać.

Obrazek

Następnie podszedł do niego kapłana przypominający Jego Mość. Przywitał się, ukłonił się i zaczął nakłaniać do dołączenia do Akademi Ne... coś tam. Przechodzeń zrobił duże oczy ze zdziwienia i w pewnym momencie nie wiedział co powiedzieć. Potem w sutannę ubrany zapytał się nowoprzybyłego, czy religią się interesuje. Ten, co na walizce siedział starał sobie przypomnieć, kiedy z religią miał ostatni raz do czynienia i to było w szkole.

-Fizykę żeśmy wtedy robili, ale dziękuję za propozycję, księżę, księciu...Zawsze miałem problem jak się zwracać do w sutannę ubranych.
Pawel Linde

Postprzez Janusz Zabieraj 5 maja 2021, o 11:01

Pawel Linde napisał(a):
Santi Vilarte napisał(a):Najlepiej jest wejść w Samorządy na głównej, tam w listę miast i wybrać sobie jakieś do zamieszkania. Na profilu danego miasta trzeba kliknąć Zamieszkaj. W razie czego na stronie głównej są też dostępne poradniki

Rozsiadłszy się na walizce w parku, bo ławek wolnych nie było albo były świeżo malowane, podszedł do niego przechodzień przypominający z lekka Elvisa Presleya i zaczął mu tłumaczyć o jakiejś liście miast, gdzieś na głównej trzeba kliknąć, cokolwiek to znaczy, w jakiś profil, następnie w trybie rozkazującym powiedzieć zamieszkaj i potem wskazał na kiosk, że tam mogę gazetę kupić, a w nich znajdzie poradniki. Zaraz złapał się za kieszeń w celu sprawdzenia, czy ma przy sobie jeszcze jakieś pieniądze, które mu zostały po wizycie w karczmie.

Nowoprzybyły trochę się otrząsnął po usłyszeniu słów od przechodnia. Próbował odtworzyć je z pamięci jeszcze raz, ale wciąż było to dla niego niezrozumiałe.

Po prostu chciał się dowiedzieć, jak się dostać do danego miasta, bo najsampierw chciał pozwiedzać.

Obrazek

Następnie podszedł do niego kapłana przypominający Jego Mość. Przywitał się, ukłonił się i zaczął nakłaniać do dołączenia do Akademi Ne... coś tam. Przechodzeń zrobił duże oczy ze zdziwienia i w pewnym momencie nie wiedział co powiedzieć. Potem w sutannę ubrany zapytał się nowoprzybyłego, czy religią się interesuje. Ten, co na walizce siedział starał sobie przypomnieć, kiedy z religią miał ostatni raz do czynienia i to było w szkole.

-Fizykę żeśmy wtedy robili, ale dziękuję za propozycję, księżę, księciu...Zawsze miałem problem jak się zwracać do w sutannę ubranych.

Księciu też można, bo w sumie jestem jako kardynał Księciem Rotrii. ;) A może Księciuniu, jak w tym legendarnym filmiku (kto zna legendy YouTube, ten wie).
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Muhammad Ahmad 5 maja 2021, o 11:03

Ja chyba wstąpię do stanu duchownego.
mgr. net Muhammad Ahmad ibn Abd Allah
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.

Postprzez Janusz Zabieraj 5 maja 2021, o 11:05

Denis napisał(a):Ja chyba wstąpię do stanu duchownego.

Jakiego Kościoła? Ja Panu nie potrafię ponownie zaufać, ale zobaczymy.
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Muhammad Ahmad 5 maja 2021, o 11:11

Rotryjskiego. Przysięgam że nic nie odwalę. Jak robiłem zakupy w Grodzisku, to objawił mi się Duch św i powiedział : Poddaj się Bogu. Potem ni wręczył mi obrazek z Chrystusem.
mgr. net Muhammad Ahmad ibn Abd Allah
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.

Postprzez Janusz Zabieraj 5 maja 2021, o 12:16

Denis napisał(a):Rotryjskiego. Przysięgam że nic nie odwalę. Jak robiłem zakupy w Grodzisku, to objawił mi się Duch św i powiedział : Poddaj się Bogu. Potem ni wręczył mi obrazek z Chrystusem.

Jeżeli Duch Święty wręcza Panu obrazek z Chrystusem, to zamiast do seminarium, powinien udać się Pan do lekarza.
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Następna strona

Powrót do Przywitaj się