Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Do zobaczenia

To tutaj dyskutujemy o polityce, gospodarce, sprawach naszego państwa oraz całego mikroświata

Re: Do zobaczenia

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 23 kwi 2021, o 22:41

I ja również dołączę się do podziękowań. Dziękuję za Twoją oddaną pracę w rządzie, a wcześniej w Trybunale Koronnym, ale także za Twój wielki wkład w rozwój v-szkolnictwa. Środowisko prawnicze i naukowe z pewnością wiele traci.

Jednakże wierzę i sądzę, że wrócisz — i życzę, abyś wrócił szybko, bowiem miałeś jeszcze kilka innych planów, które oczekują realizacji. A nowe pomysły są w Sarmacji zawsze na wagę złota. Dużo zdrowia i owocnego czasu wypoczynku!
(—) Heweliusz Popow-Chojnacki
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji

Postprzez M. Fiodorow-Frasatti 24 kwi 2021, o 17:41

Do widzenia.
mgr. net Maximilian Fiodorow-Frasatti
Kandydat na Ministra stanu Związku Winkulijskiego
Minister Rozwoju Regionalnego Imperium Brodryjskiego
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Natalia Wittelsbach 27 kwi 2021, o 17:55

Przykro słyszeć o kolejnym odejściu. @BrunonKrasnodebski może wystarczy dać zrobić sobie przerwę i niebawem Pan wróci! Pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu realiozy!
Z wyrazami szacunku,
Wicehrabina
Prezydent Miasta Bazylea
Redaktor Naczelna Gazety Teutońskiej
Natalia Helena à la Triste von Hagsen de la Sparasan

Postprzez Janusz Zabieraj 27 kwi 2021, o 17:58

Mikronacje wkurzają, ale ja jestem tak od nich uzależniony, że nie jestem w stanie wytrwać nawet dnia bez logowania się. Zostanie mi to chyba do śmierci.
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Michał F. Lubomirski 27 kwi 2021, o 18:20

Do zobaczenia, Panie Profesorze!
(-) płk. Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz, baronet

Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów
Minister Księstwa Urbino

Postprzez Hetman_Gotfryd 27 kwi 2021, o 20:56

Powiem w krótkich żołnierskich słowach. Powodzenia w życiu i mowie do zobaczenia. Tracę nie tylko utalentowanego żołnierza,ale świetnego legistę i osobę z pasją oraz wizją. Trzymaj się i wracaj kiedy tylko zechcesz.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez esde 4 maja 2021, o 09:54

Janusz Zabieraj napisał(a):Mikronacje wkurzają, ale ja jestem tak od nich uzależniony, że nie jestem w stanie wytrwać nawet dnia bez logowania się. Zostanie mi to chyba do śmierci.

Przesada, przesada... w końcu naprawdę poczuje Pan, że to strata czasu. Aczkolwiek rozumiem stan, z perspektywy mikronacji to stan najkorzystniejszy, z perspektywy życia już gorzej ;)
Stanisław Dmowski
emeryt

Postprzez Prokrustes 4 maja 2021, o 16:15

Stasiek napisał(a):Przesada, przesada... w końcu naprawdę poczuje Pan, że to strata czasu. Aczkolwiek rozumiem stan, z perspektywy mikronacji to stan najkorzystniejszy, z perspektywy życia już gorzej ;)

Uważam, że swego rodzaju wirtualny sawuar wiwr nakazuje nie zniechęcać ludzi do zabawy w mikronacje - zwłaszcza w mikronacji w której się jest gościem. Nie idzie się w gości i nie zaczyna namawiać żony oraz dzieci gospodarza by nie marnowały z nim życia. Przynajmniej się nie powinno.

Wszystko zależy od tego kto i co odnajduje w mikronacjach. Osobiście np. granie w gry komputerowe uważam za o wiele bardziej uzależniające i bardziej trwoniące czas. Ale tak też nie musi być.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez esde 4 maja 2021, o 17:00

Prokrustes napisał(a):
Stasiek napisał(a):Przesada, przesada... w końcu naprawdę poczuje Pan, że to strata czasu. Aczkolwiek rozumiem stan, z perspektywy mikronacji to stan najkorzystniejszy, z perspektywy życia już gorzej ;)

Uważam, że swego rodzaju wirtualny sawuar wiwr nakazuje nie zniechęcać ludzi do zabawy w mikronacje - zwłaszcza w mikronacji w której się jest gościem. Nie idzie się w gości i nie zaczyna namawiać żony oraz dzieci gospodarza by nie marnowały z nim życia. Przynajmniej się nie powinno.

Wszystko zależy od tego kto i co odnajduje w mikronacjach. Osobiście np. granie w gry komputerowe uważam za o wiele bardziej uzależniające i bardziej trwoniące czas. Ale tak też nie musi być.

Można powiedzieć, że znam Pana Zabieraja i gwarantuję, że słów moich nie weźmie do siebie. Przekazałem tylko swoją opinię na temat "uzależnienia". Fakt, gry biorą zdecydowanie więcej czasu, dlatego je kompletnie rzuciłem.
Stanisław Dmowski
emeryt

Postprzez Janusz Zabieraj 4 maja 2021, o 17:32

Ze zgrozą odkrywam, że ze mną dzieje się tak samo. Nie mam czasu grać na konsoli, wolę znaleźć czas na czytanie, oglądanie sportu i filmów, no i aktywność fizyczną. A mam tego czasu coraz mniej. Myślę jednak, że mikronacje są mniej angażujące, oczywiście w zależności od tego, jaką funkcję chce się w danym momencie pełnić.

PS Zastanawiałem się nad kupnem PS5, ale chyba dam sobie spokój, bo będzie się kurzyć.
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Państwo i świat