Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[RM] Rajdowe Mistrzostwa AW - reprezentuj swój kraj

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Re: [RM] Rajdowe Mistrzostwa AW - reprezentuj swój kraj

Postprzez Heinz-Werner Grüner 21 mar 2021, o 21:08

Filip I Gryf napisał(a):[quote="Heinz-Werner Grüner"Natomiast "ostro" walczę o to by ten kolejny, w Sarmacji odbył się o czasie. Wielka to zasługa Jaśnie Wielmożnego Cudzoziemca vol.2 @VHS , który wraz ze mną przygotowuje rajd. W kwestii formalnej wygląda to tak, że na razie on czyni postępy w swoich pracach, a ja się przyglądam. ;)

Uch, ostatnio VHS zapowiedział całkowite odejście z KS (oprócz bodajże SLP). Więc dobrze słyszeć, że coś robi. 8-)

Wielce uniżenie proszę zatem "Władze Księstwa Sarmacji" o pozwolenie na ogranizację i prowadzenie imprezy ze swojej strony, jak i organizatora lokalnego. Trasa będzie wiodła przez
Z racji tego, że nie wiem kto obecnie ma największą "decyzyjność" w Księstwie po koleżeńsku zapytam doświadczonego rajdowca @Prokrustes, czy powinny być z tym problemy?
Zachęcam oczywiście władze do podjęcia rozmów w sprawie dodatkowego zabezpieczenia trasy, sponsoringu czy choćby ufundowania okolicznościowego pucharu. :)

"Trasa będzie wiodła przez " ... jestem ciekaw trasy. :twisted:

A tak na poważnie to jako Kanclerz i MSZ nie widziałbym większych przeszkód. Jeśli się uda podjąć rozmowy w tej sprawie to będzie bardziej niż prawdopodobne. 8-)[/quote]

Ja właśnie podejmuję. ;)
Jutro postaram się nieco więcej przekazać.
leutnant Heinz-Werner Grüner
Obywatel Monarchii Austro-Węgierskiej
Żołnierz w czynnej służbie K. u. K. Armee

Obrazek Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Kultura i rozrywka