Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Fer] #WybierzNoweJutro

Moderator: Heinz-Werner Grüner

Re: [Fer] #WybierzNoweJutro

Postprzez Bocian 10 mar 2021, o 20:14

Oj wydaje mi się, że bierzemy zabawę zbyt serio :)

Człowiek jest z nami półtora miesiąca i może działa z różnym efektem, ale się stara. Przecież nawet na dość "poważne" pytania wymyślił odpowiedzi wchodząc w swoją rolę, a zdarzały się przecież osoby z aktywnością na dużo niższym poziomie. Że nie wspomnę o trafiających się przy różnych okazjach programach wyborczych wręcz poniżej wymaganego poziomu :D

Po forach hula wiatr, więc pozwólmy chętnym działać z mniejszym stresem ;)
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez von Thorn-Janiczek 10 mar 2021, o 23:03

Ja wredny kontestator czepliwy jestem, zgryźliwy mocno, więc ktoś musi grać złego policjanta :P
Burmistrz Feru
Dowódca Wojsk Bojowych KSZ
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta

ppłk KSP hr. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Starosarmacja

Postprzez Hans á-la-Triste 11 mar 2021, o 09:44

Od kiedy oferty pracy to spam?

Jeśli znalazłby się ktoś, kto chciałby spamić tymi darmowymi ofertami pracy to by to zrobił. Dlatego chciałbym aby takie rzeczy były za liberty.

Szalona zmiana, powołanie kogoś by wypłacał liberty. A co na to ministerstwo? Co jak taka osoba zniknie? Ciągłe zmiany na nudnym stanowisku?

Jeśli osoba zniknie, zostanie ogłoszony konkurs na jego miejsce.

Jakich filmów? Kto je nagra? Dlaczego chcecie zabierać uczelniom ich środki?

Filmy ukazywałyby życie w Księstwie, lub były by to spoty reklamowe. A same uczelnie by na tym skorzystały, ponieważ (w teorii) otrzymałyby nowych uczniów.

Po krzywemu, urwasz mać. To ma być odpowiedź na pytanie?

Zwykła reaktywacja tegoż systemu, chyba nie muszę nic więcej dodawać.

T
u to jest chyba najwięcej kuriozów. 30lt. 3 0 lt. 30 lt! Sczezłem ze śmiechu. Poza tym - przypominam, że libert jest picem dla picu, ktory przelewa się z nudów. To po cholerę mi zawrotna kwota 30 libertów?

Przyznam Panu rację, 30 lt to dość mała sumka, dlatego ewentualną cenę chciałbym pozostawić do negocjacji.

Ponownie - jakich filmów? Jak, w dobie dobrych jakościowo produkcji techniką domową Prezes chce się przebić, by nie wyszła beka, groteska i ogólnie rzecz ujmując - produkt przemiany materii?
Z czego będą pochodzić środki finansowe na promocję takich filmów, ewentualnie jakimi kanałami? Bo chyba na organikę to waść nie liczysz...

Można założyć państwową (lub prywatną) placówkę uczącą nagrywania filmów, jej uczniowie dostali by wskazówki, oraz dostęp do założonego wcześniej kanału na YouTube. Jeśli chodzi o rodzaj filmów to dokładnie taki jak wcześniej wypisywałem.

W jaki sposób chce waść zabezpieczyć zabytki przed trzęsieniem ziemi, powodzią? Każdy zabytek - czyli jakie zabytki? Bo każdy=nic.

Chodzi głównie o zabezpieczenie finansowe w razie naprawy. A jeśli chodzi Panu o konkretne zabytki to każdy zabytek, który jest stary (~100 lat), oraz każdy który został uszkodzony w ciągu ostatnich 10 lat.

Jeśli partia chce coś finansować, to znaczy, że chce to zbudować. Muzeum partyjne?

Hehe, nie. Nie chcemy żadnego muzeum partyjnego, chcielibyśmy raczej stworzyć przyjazne miejsce dla przyszłego pokolenia mieszkańców Księstwa Sama budowa będzie finansowana ze środków własnych.
(~) Hans a'la Triste von Hagsen de la Sparasan
Prezes partii Nowe Jutro
Marszałek Sejmu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez von Thorn-Janiczek 11 mar 2021, o 11:16

Dla mnie dalej jest to masło maślane i bełkot nastawione na hasła bez treści. No nic nie poradzę.
Burmistrz Feru
Dowódca Wojsk Bojowych KSZ
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta

ppłk KSP hr. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Starosarmacja

Postprzez Hans á-la-Triste 11 mar 2021, o 11:36

von Thorn-Janiczek napisał(a):Dla mnie dalej jest to masło maślane i bełkot nastawione na hasła bez treści. No nic nie poradzę.

Rozumiem :)
(~) Hans a'la Triste von Hagsen de la Sparasan
Prezes partii Nowe Jutro
Marszałek Sejmu
Sejm Księstwa Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Miasta i lenna