Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wizyta delegacji Suderlandu

Na Sali Tronowej odbywają się uroczystości państwowe, podejmowani są goście zagraniczni, prowadzone są audiencje

Re: Wizyta delegacji Suderlandu

Postprzez Ryszard Maj 8 kwi 2018, o 19:30

Wszystkie potrawy, które miałem okazję spróbować w ostatnim czasie, bardzo mi smakowały. Czuję się najedzony do syta!

Chciałbym jeszcze przed moim wyjazdem, który zaplanowany jest na jutro (odpływamy wczesnym porankiem), zapoznać się z dyscyplinami sportu, które są tutaj - w Sarmacji - najbardziej popularne. Czy mogę liczyć na krótkie wprowadzenie w ten temat?
Obrazek
Ambasador Republiki Suderlandu w Księstwie Sarmacji
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta delegacji Suderlandu

Postprzez Remigiusz L. 8 kwi 2018, o 21:09

Ryszard Maj napisał(a):Chciałbym jeszcze przed moim wyjazdem, który zaplanowany jest na jutro (odpływamy wczesnym porankiem), zapoznać się z dyscyplinami sportu, które są tutaj - w Sarmacji - najbardziej popularne. Czy mogę liczyć na krótkie wprowadzenie w ten temat?

Najpopularniejszym w Sarmacji sportem jest bez wątpienia piłka nożna, w którą gramy za pośrednictwem xpert eleven. Obecnie rozgrywki toczą się w ramach ekstraklasy oraz trzech niższych lig. Dodatkowo posiadamy reprezentacje narodowe Księstwa, Baridasu, Sclavinii i Teutoński, wszystkie aktywnie uczestniczą w rozgrywkach międzynarodowych.

Oprócz piłki, w Starosarmacji powstaje ostatnio liga hokeja, ale choć rozgrywki już się odbywają, to system gry tworzony przez diuka Zombiakova nadal jest w trakcie powstawania.
Co jakiś czas odbywają się też turnieje w innych dyscyplinach, ale nie są one regularne.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta delegacji Suderlandu

Postprzez KJAF 8 kwi 2018, o 21:33

Rajd Gajników!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta delegacji Suderlandu

Postprzez VAT 9 kwi 2018, o 15:31

Ryszard Maj napisał(a):Chciałbym jeszcze przed moim wyjazdem, który zaplanowany jest na jutro (odpływamy wczesnym porankiem), zapoznać się z dyscyplinami sportu, które są tutaj - w Sarmacji - najbardziej popularne. Czy mogę liczyć na krótkie wprowadzenie w ten temat


Wasza Ekscelencjo,

może to trochę nie na miejscu, ale skoro już jesteśmy w temacie popularnych sportów i zamiłowania Sarmatów do piłki nożnej, to czy mógłbym prosić o wysłanie mi na adres Trybunału Koronnego koszulki z moim nazwiskiem na plecach i autografem Lee Cattermole'a albo Aidena McGeady?

Trzymam mocno kciuki za Czarne Koty i ich rychły powrót do Premier League, albo chociaż I Ligi Mikroświatowej!
/-/ VAT
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Starosarmacja
 

Re: Wizyta delegacji Suderlandu

Postprzez Ryszard Maj 11 kwi 2018, o 20:42

Gdyby w nazwie klubu nie było zbędnej literki "n", to może udałoby mi się taką koszulkę załatwić... Aczkolwiek to żadna strata! W zamian mogę zaproponować autograf jednego z suderlandzkich sportowców, choćby kolarza z zespołu, który miałem okazję przywrócić do życia ;).

Z formalności chciałbym ogłosić, że w poniedziałek, skoro świt, wyruszyliśmy w drogę powrotną do Suderlandu na pokładzie naszego reprezentacyjnego żaglowca. Poza tym, co jest znacznie bardziej ważne, względem traktatu wszystko po stronie suderlandzkiej zostało zakończone. Niniejsze podpisanie go przeze mnie było równocześnie jego ratyfikacją. Traktat będzie mógł wejść w życie po ratyfikacji przez Księstwo Sarmacji.

Na koniec pragnę podziękować Sarmatom za przyjęcie naszej delegacji w swoich progach. Dziękuję za wszystkie informacje i podesłane linki. Mam nadzieję, że już niedługo Suderland będzie mógł się z rewanżować. Niechaj żyje Przyjaźń Sarmacko-Suderlandzka!
Obrazek
Ambasador Republiki Suderlandu w Księstwie Sarmacji
Avatar użytkownika
 

Poprzednia strona

Powrót do Pałac Książęcy — Sala Tronowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości