Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wizyta Konsula Sclavinii w Starosarmacji

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Wizyta Konsula Sclavinii w Starosarmacji

Postprzez Cudzoziemiec 1 27 lis 2017, o 17:22

Szanowne Panie, Szanowni Panowie, i wy piracka hołoto!

Dzięki uprzejmości i grzeczności Namiestnika Starosarmacji Remigiusza Vladimirowicza Lwowskiego von Hochenhaüsera mam ogromną przyjemność przybywać do Starosarmacji jako Konsul Sclavinii by wziąć udział w roboczej wizycie celem omówienia spraw, które łączą nasze kraje, lub w przyszłości je połączą. To moja pierwsza konsularna wizyta i raduję się tym bardziej, że to właśnie do Starosarmacji, tu na Tropicanę, skierowany został mój samolot. Namiestnik von Hochenhaüser zaprosił mnie do odwiedzenia Soli, gdzie w Palacio del Dictatore odbędzie się nasze spotkanie. Pałac zaiste niezwykle pięknie wygląda z powietrza. Niczym małe dziecko chłonąłem widoki przecudnej Tropicany z okien samolotu. Ufam, że to co zobaczę na ziemi nie zawiedzie mnie w najmniejszym stopniu. Przywożę też dla Was dary. Diament zrobiony ze skompresowanego bardzo wysokim ciśnieniem pyłu pozyskanego ze sclavińskiego powietrza. Oddajemy Wam w prezencie to co dla nas najcenniejsze. Najpięknięjszą postać smogu. Mam nadzieję, że znajdzie on swe wieczne miejsce w namiestnikowskim pałacu.

Obrazek

Przybywając do Was mam nadzieję poruszyć i uzgodnić następujące sprawy:
  • uzgodnienie nazw geograficznych ziem leżących bezpośrednio przy granicach między naszymi krajami — dotyczy to zarówno wschodniej granicy Konsulatu (biegnącej wzdłuż Narwi), jak i południowej (biegnącej wzdłuż Elby) — chciałbym uzgodnić nazwy dolin i wzgórz ciągnących się przy tych granicach, jako, że bezpośrednio z krajem, którego mam zaszczyt reprezentować, sąsiadują;
  • chciałbym poruszyć możliwość współpracy infrastrukturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem rozpoczęcia projektu budowy połączenia lądowego (autostrada oraz tuba hyperloop) między Eldoratem a Grodziskiem — nie chcemy sięgać po Zyriusza, choć kibicujemy temu projektowi, ale głównie porozmawiać o umożliwieniu wejścia naszych ekip budowlanych na wskazany teren, który na planowanej trasie znajduje się już po stronie starosarmackiej. To niewielki fragment całej trasy, może z 10% całości, ale jednak najistotniejszy bo łączący Grodzisk z granicą sclavińską;
  • na prośbę Namiestnika poruszyć również kwestie historii przedinternetowej dla Wyspy Sarmacji — Starosarmacja i Sclavinia to jedyne sarmackie samorządy leżące na niej, mające bogatą historię i kulturę. Warto ją spisać i uzgodnić po wsze czasy.

Jeśli czas nam pozwoli, i wola taka będzie to dodatkowo poruszone zostaną inne sprawy natury tak politycznej, jak i społecznej. Do Soli przybyłem moim prywatnym odrzutowcem. Podróż trwała około 2 godzin, ale tylko dlatego, że Sola z powietrza widziana tak mnie urzekła, że kazałem pilotowi krążyć nad nią do wyczerpania rezerwy paliwa. W mej podróży towarzyszą mi prezesi największych sclavińskich przedsiębiorstw. Ufam, że możliwe jest nawiązanie nowych owocnych kontaktów handlowych między naszymi krajami. Chętnie kupimy od Was trochę betonu, a na sprzedaż mamy sporo drewna.

Obrazek

Jestem też otwarty na wszelkie pytania ze strony starosarmackich mieszkańców. Proszę, nie krępujcie się, na każde odpowiem! Witajcie!
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta Konsula Sclavinii w Starosarmacji

Postprzez Remigiusz L. 27 lis 2017, o 17:56

Bardzo nas cieszy ta wizyta. Diament oczywiście znajdzie swe honorowe miejsce w Pałacu Namiestnikowskim. Ze swej strony chciałbym obdarować szanownych gości zestawem najlepszych tropicańskich cygar produkowanych w Puncie:

Obrazek


Konsul został na lotnisku powitany przez tłumy Tropicańczyków, a także przez El Dictatore i Namiestnika w jednej osobie.
Obrazek


Wspólnie przejechali wśród rozradowanego tłumu do Palacio del Dictatore.

Obrazek


Obrazek
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta Konsula Sclavinii w Starosarmacji

Postprzez Cudzoziemiec 1 28 lis 2017, o 14:26

Panie Namiestniku,

muszę przyznać, że Sola wspaniale wypiękniała w ostatnim czasie. Widać, że rewolucyjny zapał robi swoje, a chęć do pracy i gorąca krew mieszkańców są doskonałym paliwem. Ale do rzeczy, do rzeczy... czy rozmowy nasze toczyć będzie publicznie, na tym wspaniałym placu przy orzeźwiającej Sangrii, czy w zaciszu Pałacu El Dictatore przy dziewczynach i innych umilaczach?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Wizyta Konsula Sclavinii w Starosarmacji

Postprzez Remigiusz L. 28 lis 2017, o 14:47

Proponuję rozmowę na osobności, w szczelnej klatce Faradaya. Wstyd powiedzieć, ale po ostatniej zmianie władzy Tropicana nie jest do końca stabilna i wszędzie czają się różnej maści rewolucjo- i kontrrewolucjoniści, wytężając swój parszywy słuch. Jednakże mogę zapewnić, że w moich apartamentach w Pałacu przysłowie "ściany mają uszy" nie obowiązuje :D
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Avatar użytkownika
 


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość