Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

26/2016

26/2016

Postprzez Laurẽt 26 cze 2016, o 22:54

Informuję o objęciu SD w terminie 26 czerwca -03 lipca. Jako pomocnik oficera dyżurnego melduję służbę w składzie:

-mjr Irmina de Vellior y Thorn
-kpt. Laurencjusz MaHi at Atera

(-) kpt. Laurencjusz MaHi at Atera
Pomocnik Oficera Dyżurnego
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: 26/2016

Postprzez Irmi 26 cze 2016, o 22:56

Salut!

Oficer dyżurny de Vellior y Thorn melduje objęcie służby dyżurnej. Dziękujemy poprzedniej za wzorową służbę i również za uzupełnienie ekspresu do kawy, kawą. Dokumentów jeszcze nie sprawdziłam bo dzisiaj nocny patrol. Mam nadzieje ze posterunki są czyste i wysprzątane a żołnierze gotowi na inspekcję.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Laurẽt 29 cze 2016, o 22:42

Pani Major!

Zgodnie z otrzymanym zadaniem w dniu dzisiejszym dokonałem inspekcji baz wojskowych oraz przyjąłem raport z OKS "Awara". Stany w koszarach uległy zmniejszeniu ze względu na fakt, że rozpoczął się sezon urlopowy i część żołnierzy wykorzystuje urlopy wypoczynkowe. W imieniu KSZ powitałem nową osobę. Po za tym nic ważnego nie wydarzyło się.

Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 30 cze 2016, o 17:34

To dobrze że raporty są na bieżąco weryfikowane i sprawdzane. To nawet bardzo dobrze ;) daje nam to okazję do weryfikacji danych z naszej służby informacji. A jak tam wam SD upływa ? jakieś pytania ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Laurẽt 30 cze 2016, o 23:53

Panie Generale!

Służba upływa nad wyraz spokojnie. W chwili obecnej pytań brak.

Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 2 lip 2016, o 15:43

Panie Generale,

Służba upływa dobrze. Dziękuje Panu Kapitanowi za znakomite raporty o naszych żołnierzach. Aczkolwiek uważam, ze kilku żołnierzom przyda się przegonienie po koszarach w pełnym umundurowaniu, no ale decyzja już należy do Pana Generała.

W dyżurce spokój i cisza. Godziny upływają na wypełnianiu raportów i sprawdzaniu teczek żołnierzy. A co więcej skończyła się kawa, a nie mogę posterunku samego zostawić, wiec posiłkuje się czekoladą i herbatą. Dzisiejszego wieczoru czeka mnie patrol
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 3 lip 2016, o 22:35

Salut!

Melduje że służba przebiegała bardzo spokojnie. Kilka żołnierzy zostało przegonionych przez koszary. Dyscyplina im się przyda.

W dyżurce wszystko sprawne. Raporty uzupełnione, dzienniki leżą w drugiej szufladzie biurka. Ekspres do kawy napełniony, w końcu mogłam wyjść bo kapitan się pojawił. Melduje, że służba dyżurna w składzie mjr de Vellior y Thorn i kpt at Atera zdają służbę i życzymy owocnej pracy kolejnej. A my udajemy się na odpoczynek.

(-) mjr. de Vellior y Thorn
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Powrót do Służba Dyżurna