Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Informacja MSZ o rekrutacji

Informacja MSZ o rekrutacji

Postprzez Alfred 28 lis 2015, o 19:11

Drodzy Sarmaci.

Dzisiaj zlikwidowałem swoim zarządzeniem istniejące od lipca Biuro Obserwacji Zagranicy, zastępując je Centrum Pozyskiwania, Analizy i Prezentacji Informacji. Nowopowstała organizacja jest w swojej formule podobna do byłego Biura. Dokonane zmiany są odpowiedzią na to, jak doświadczenie zweryfikowało moje plany z czasów rządu książęcego, a także zgłaszane przez sarmackie społeczeństwo zapotrzebowanie na wznowienie działalności agencji prasowej MSZ.

Ogłaszam rekrutację na stanowiska analityków CPAiPI. Oferta jest kierowana do wszystkich obywateli sarmackich, którzy na bieżąco śledzą życie jednej lub wielu mikronacji. Naturalnie, możliwa do zatrudnienia liczba osób jest jednak ograniczona, toteż priorytet będą mieć zgłoszenia osób specjalizujących się w państwach szczególnie dla MSZ istotnych (Bialenia, Austro-Węgry, Al Rajn).

Będę oczekiwał informacji o istotnych wydarzeniach nie rzadziej, niż raz na tydzień, w opcji minimum — jako listy linków. Zajścia wymagające wyjątkowo szybkiej reakcji powinny być, rzecz jasna, zgłaszane z minimalną zwłoką. Analityk powinien żyć w społeczności państw mu właściwych (przebywać na kanałach IRC itd.), aby móc odpowiadać na pytania, w sytuacji gdyby lektura forów nie wystarczyła mi do należytego zapoznania się z sytuacją.

Ministerstwo zaoferuje pracownikom Centrum dobrze wykonującym swoje obowiązki wynagrodzenie w wysokości 10 tysięcy libertów miesięcznie. CPAiPI "w miarę możliwości zapoznaje także sarmacką opinię publiczną z bieżącymi wydarzeniami na arenie międzynarodowej"; analitycy publikujący w Imbryku Ambasadorów będą wynagradzani osobno (tysiąc za każdy artykuł, dwa tysiące za każdy Artykuł na Medal, ewentualne dwa tysiące premii uznaniowej ministra).

Zgłaszać swoje kandydatury można Pocztą Konną do mnie.

(—) Martin v-hr. Schlesinger-Asketil,
Minister Spraw Zagranicznych
Avatar użytkownika
 

Re: Informacja MSZ o rekrutacji

Postprzez Alfred 29 lis 2015, o 20:06

Daniel da Firenza i Irmina de Vellior zostali pierwszymi analitykami CPAiPI. Zgłoś się i Ty!
(—) Alfred de Ebruz
Avatar użytkownika
 

Re: Informacja MSZ o rekrutacji

Postprzez Alfred 30 gru 2015, o 21:24

Podkreślam, że rekrutacja trwa nieprzerwanie. Praca jest bardzo lekka, niezwykle przyjemna i znakomicie płatna.
(—) Alfred de Ebruz
Avatar użytkownika
 


Powrót do Oferty Pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości