Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Radosna nowina!

miejsce właściwe dla wszelkich spraw związanych z działalnością Rodu

Radosna nowina!

Postprzez kaxiu 21 paź 2020, o 20:36

Jest mi niezmiernie miło – jako seniorowi Rodu Harmeliuszowsko-Hergolienowego – że Ród Cesarski zyskuje nowego członka. Niniejszym czynię jednocześnie moim wnukiem i potomkiem Hergolienia Jego Królewską Mość Macieja II – Króla Dreamlandu, będącego nota bene synem mojego syna nieuznawanego przez ród.

JKM Maciej II dał się poznać nie tylko jako wybitny polityk, ale także i jako osoba cechująca się głęboką wiedzą o Teutonii i Teutonizmie. Dokumenty w tej materii są ogólnodostępne, chociażby w ramach ostatnich obchodów rocznicy teutońskiej. Jakby tego było mało uzyskał również pozytywną opinię w zadaniach niejawnych.

Wreszcie, JKM Maciej II zdał celująco egzamin z chlania. Jest to jedyny przypadek w historii egzaminów rodowych, w którym to egzaminowany kontynuował występ pomimo złamanej nogi. Ale w końcu jako mój wnuk ma najczystszą krew, idącą wprost od Hergoliena Wielkiego!

Radujmy się wszyscy z tego, że Cesarski Ród Harmeliuszowsko-Hergolienowego zyskał tak godnego członka w osobie znamienitego Teutończyka jakim jest niewątpliwie JKM Macieja II! Wiwat Teutonia!
Wojciech Hergemon
Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu

Powrót do Kancelaria Rodu