Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

[Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez AFvTD 3 mar 2019, o 13:27

NIEAKTUALNY

Spis urzędników Królestwa Hasselandu

Stan na 3.03


  1. Lord Szambelan: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 28.02.2019 do 28.06.2019)
  2. Lord Protektor: Piotr de Zaym (od 5.01.2019 do 5.05.2019)
  3. Lord Steward: Erik Otton von Hohenburg (od 20.02.2019)
  4. Lord Konstabl: Erik Otton von Hohenburg (od 20.02.2019 do 19.04.2019)
  5. Lord Sekretarz Kancelarii Kultury i Tradycji: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 20.02.2019 do 16.04.2019)
  6. Lord Sekretarz Kancelarii Nauki: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 20.02.2019)
  7. Lord Sekretarz Kancelarii Promocji i Rozwoju: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 20.02.2019)
  8. Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów: Marek Bajtuś (od 18.12.2018)
  9. Lord Marszałek: Thomas von Lissendorff (od 20.02.2019)
  10. Lord Namiestnik Cyberii: Piotr de Zaym (od 30.01.2019)
  11. Rektor HAN: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
  12. Kustosz Muzeum Hasselandzkiego: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez AFvTD 16 kwi 2019, o 21:05

NIEAKTUALNY

Spis urzędników Królestwa Hasselandu

Stan na 16.06.2019


  1. Lord Szambelan: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 28.02.2019 do 15.06.2019)
  2. Lord Szambelan: Thomas von Lisendorff (od 16.06.2019 do 16.10.2019)
  3. Lord Protektor: Piotr de Zaym (od 5.01.2019 do 5.09.2019)
  4. Lord Steward: Erik Otton von Hohenburg (od 20.02.2019)
  5. Lord Konstabl: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 19.04.2019
  6. Lord Sekretarz Kancelarii Kultury i Tradycji: King Kong von Hippogriff (od 17.04.2019)
  7. Lord Sekretarz Kancelarii Nauki: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 20.02.2019)
  8. Lord Sekretarz Kancelarii Promocji i Rozwoju: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 20.02.2019 do 30.04.2019)
  9. Lord Sekretarz Kancelarii Dworskiej Promocji i Rozwoju: Piotr de Zaym (od 30.04.2019)
  10. Lord Doradca Kancelarii Dworskiej Promocji i Rozwoju: Seweryn Santecki (od 19.04.2019)
  11. Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów: Marek Bajtuś (od 18.12.2018)
  12. Lord Marszałek: Thomas von Lissendorff (od 20.02.2019)
  13. Lord Namiestnik Cyberii: Piotr de Zaym (od 30.01.2019)
  14. Rektor HAN: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
  15. Kustosz Muzeum Hasselandzkiego: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
Ostatnio edytowano 14 lip 2019, o 15:51 przez Santi Vilarte, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spis nieaktualny
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez Santi Vilarte 14 lip 2019, o 15:49

Spis urzędników Królestwa Hasselandu (stan na 07.05.2020 r.) Nieaktualny


1. Lord Szambelan: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 12.03.2020)
2. Lord Protektor: Piotr de Zaym (od 24.01.2020)
3. Lord Steward: Januszek von Hippogriff-Pałasz (od 19.06.2019)
4. Lord Konstabl: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 19.04.2019)
5. Lord Sekretarz Kancelarii Kultury i Tradycji: Santiago Vilarte von Hippogriff (od 24.10.2019)
6. Lord Sekretarz Kancelarii Nauki: Marek Bajtuś (od 10.08.2019)
7. Lord Sekretarz Kancelarii Dworskiej Promocji i Rozwoju: Piotr de Zaym (od 30.04.2019)
8. Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów: p.o. Santiago Vilarte von Hippogriff (od 19.09.2019)
9. Lord Namiestnik Vienbien: Alfred Fabian von Tehen-Dżek (od 26.12.2019)
10. Lord Namiestnik Cyberii: Piotr de Zaym (od 30.01.2019)
11. Rektor HAN: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
12. Kustosz Muzeum Hasselandzkiego: Piotr de Zaym (od 31.12.2018)
Ostatnio edytowano 7 paź 2020, o 14:33 przez AFvTD, łącznie edytowano 7 razy
Powód: http://prawo.sarmacja.org/akt,11326.html
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez AFvTD 7 paź 2020, o 14:34

Spis urzędników Królestwa Hasselandu (stan na 07.10.2020 r.)
nieaktualny

Lord Szambelan: [do uzupełnienia]
Lord Steward: [do uzupełnienia]

Pozostali urzędnicy:
[do uzupełnienia]
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez Santi Vilarte 7 lut 2021, o 15:27

Obrazek

Spis urzędników Królestwa Hasselandu (stan na 7.02.2021 r.)


Król Hasselandu: Piotr II Grzegorz / Peter II Grēgoris, A1952, od 22.11.2020,

Lord Szambelan: Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 2.02.2021,
Lord Strażnik Kluczy: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, AG541 - od 26.11.2020,
Lord Steward/Mer m.st. Angemontu: Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 11.11.2020,
Lord Konstabl - Gustaw Fryderyk von Hippogriff (AG804) - od 11.11.2020,

Lord Namiestnik Wicekrólestwa Cyberii: Piotr de Zaym, A1225 - od 30.11.2020,
Lord Namiestnik Wicekrólestwa Dornostii: Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 30.11.2021,
Lord Namiestnik Wicekrólestwa Vienbien: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, AG541 - od 14.01.2021.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 

Re: [Urzędowy] Spis urzędników Dworu Królewskiego

Postprzez Santi Vilarte 14 maja 2021, o 21:44

Obrazek

Spis urzędników Królestwa Hasselandu (stan na 14.05.2021 r.)


Król Hasselandu: Arkadiusz Maksymilian / Arqadio Maximilian , AG006, od 9.5.2021,

Lord Szambelan: Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 2.02.2021,
Lord Strażnik Kluczy: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, AG541 - od 26.11.2020,
Lord Steward/Mer m.st. Angemontu: Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 11.11.2020,
Lord Konstabl - p.o. Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 14.05.2021,

Lord Namiestnik Wicekrólestwa Cyberii: Piotr de Zaym, A1225 - od 30.11.2020,
Lord Namiestnik Wicekrólestwa Dornostii: Santiago Vilarte von Hippogriff, AG916 - od 30.11.2021,
Lord Namiestnik Wicekrólestwa Vienbien: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, AG541 - od 14.01.2021.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Avatar użytkownika
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 


Powrót do Lord Szambelan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron