Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

System wojenny-zapytanie

Ambasada Republiki Suderlandu

Moderator: Ambasador

System wojenny-zapytanie

Postprzez Santi Vilarte 10 paź 2021, o 11:29

Zapewne od dawna nikt z Suderlandu nie zjawiał się w KS, ale zostawiam zapytanie z nadzieją, że kiedyś dostanę odpowiedź: czy system wojenny, opisany w innym wątku w tym dziale, został jakoś przetestowany w praktyce? Nie ukrywam, że poszukuję inspiracji dla rozruszania działań hasselandzkiej GH...

Ponieważ goście z Suderlandu nie mają chyba założonych kont na ćwirku, bo nie mogę oznaczyć, roześlę również na pw.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Marszałek Sejmu
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Trybunał Koronny
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Re: System wojenny-zapytanie

Postprzez von Schwarzengrau 10 paź 2021, o 21:14

Żaden Suderlandczyk już od bardzo dawna tu nie zaglądał, bo i Suderland nie istnieje. Zrobiliśmy sobie przerwę od mikronacji, albo pokończyliśmy kariery.

System testowałem razem z Ferdynandem Dugoszem kilka razy (raz przeprowadziliśmy testy międzynarodowe z Federacją Nordacką). System sprawdzał się dość dobrze, ale nie mam jak przedstawić wątków z testami, ponieważ nie mamy forum. Sam system ulegał kilkukrotnim modyfikacjom - każda była właśnie po teście, gdzie szukaliśmy błędy i niedociągnięcia. System dalej takie ma (zwłaszcza w kwestii prowadzenia walki powietrznej). Jak coś to proszę korzystać z systemu, a nawet go modyfikować i testować wprowadzone zmiany. Może kiedyś coś z tego będzie :)
Karl von Schwarzengrau - Elektor Państwa Suderlandzkiego
von Schwarzengrau

Powrót do Ambasada Republiki Suderlandu