Strona 1 z 1

Podanie o przyjęcie na studia

PostNapisane: 27 gru 2018, o 11:46
przez Daniel Szekeres
Wasza Magnificencjo.

Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie na studia na wydziale Nauk Przyrodniczych, jeśli nie jest prowadzony aktualnie nabór to proszę o wpisanie mnie na listę oczekujących. Decyzję swoją podjąłem po długim namyśle i chęcią kierowania swojego życia i kariery zawodowej właśnie w kierunku nauk przyrodniczych. Co do zapłaty za naukę odpowiednią kwotę przelej na konto uczelni zaraz po otrzymaniu informacji czy aktualnie jest prowadzony nabór, żeby nie tworzyć zamieszania w dziale księgowości.

Z poważaniem.
Daniel Szekeres

Re: Podanie o przyjęcie na studia

PostNapisane: 1 sty 2019, o 20:58
przez AFvTD
Poważany Kawalerze

Obecnie Wydział Nauk Przyrodniczych nie działa w sposób optymalny, jak również nie jest pewna moja pozycja jako Dziekana wydziału (zdaje mi się, że składałem rezygnacje, ale nie jestem pewien).

Jednocześnie jednak pragnę poinformować, że o ile nadal jestem Dziekanem Wydziału, mogę przeprowadzić naukę na wydziale Nauk Przyrodniczych na kierunku Neozoologia - pracą zaliczeniową byłyby 2 artykuły dotyczące wybranych gatunków zwierząt. Oczywiście przez cały proces nadawania tytułu magisterskiego (czyt. naukę) będę służył radą i pomocą.

Prosiłbym również o opinię Rektora Akademii Sclavińskiej w tej sprawie

Z wyrazami szacunku
Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Re: Podanie o przyjęcie na studia

PostNapisane: 3 sty 2019, o 19:32
przez Daniel Szekeres
Wielmożny Panie Dziekanie
mimo wszystko jestem zainteresowany podjęciem nauki na Wydziale Nauk Przyrodniczych i kierunek Neozoologia wydaje się bardzo ciekawy. Sam jestem ciekawy jak ta cała sytuacja się potoczy nie ukrywam, że bardzo bym chciał stać się studentem Akademii Sclavińskiej.

Z wyrazami szacunku.
Daniel Szekeres

Re: Podanie o przyjęcie na studia

PostNapisane: 26 sty 2019, o 01:15
przez Rihanna
Panie Danielu!
Proszę o informację czy jest Pan nadal zainteresowany studiowaniem na naszej uczelni.

Re: Podanie o przyjęcie na studia

PostNapisane: 3 lut 2019, o 19:07
przez Daniel Szekeres
Wasza Magnificencjo.

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Ale trochę czasu już minęło i zapomniałem o podaniu złożonym do Akademii Sclavińskiej. Muszę powiedzieć, że nie jestem zainteresowany studiowaniem.