Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Procedura nadawania magisterium - Jihymed Niezyd

Archiwum Akademii
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Procedura nadawania magisterium - Jihymed Niezyd

Postprzez AFvTD 31 sty 2018, o 19:18

WE Rektorze.

Prosiłbym o odwleczenie badań do marca. W marcu oficjalnie rozpocznę badania, razem ze słusznymi dla badań wątkami. Badania potrwają dwa miesiące (nie chce, aby zbyt mała ilość czasu stanęła na przeszkodzie). W lutym chciałbym się jeszcze skupić na działalności w samorządzie.

W wyrazami szacunku
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez ApM 1 lut 2018, o 12:19

Szanowny Asystencie,

Z przykrością zmuszony jestem odmówić w sprawie Pańskiej prośby o kolejne przesunięcie terminu zakończenia badań naukowych i opublikowania artykułów z wynikami tych badań.

Po pierwsze muszę przypomnieć, że nawiązaliśmy współpracę z dniem 19 grudnia 2017 r. i od tamtej pory oczekujemy na zapowiedziane przez Pana badania. Ze swej strony jako uczelnia wyższa zapewniliśmy zatrudnienie, możliwości i swoją pomoc w zamian oczekując jedynie realizacji Pańskich pomysłów. Osobiście w pełni popieram Pańskie plany i działania na polu politycznym, czemu dałem wyraz dając Panu czas na prowadzenie kampanii, jak również z ciekawością przyglądam się Pańskim planom działań w samorządach, jednak proszę potraktować równie poważnie Pańską współpracę z Akademią. Po drugie z racji kończącej się z początkiem marca kadencji rektorskiej nie mogę udzielić Panu urlopu na tak długi czas i pozostawić niezakończone sprawy swojemu następcy.

Mając na uwadze powyższe - mogę zaproponować jedynie urlop w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego 2018 r.

W oczekiwaniu na Pańskie decyzje,
prof. Apolinary Montserrat
Kanton Koronny, opiekun repliki insygniów książęcych, hrabia Bordonii
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii, Redaktor Naczelny Nietygodnika Sarmackiego
ApM

Postprzez AFvTD 1 lut 2018, o 14:23

WE Rektorze

Jeżeli zatem niestety tak zostaje przedstawiona sprawa, zrezygnuje z urlopu, jednocześnie rozpoczynając pracę badawcze. Za chwilę postaram się utworzyć odpowiednie wątki nhpa forum i wraz z końcem lutego, ukończyć materiały oraz napisać odpowiednie artykuły. Mam nadzieję, że sprawy samorządowe uda mi się ukończyć, jednocześnie prowadząc pracę badawcze.

Z wyrazami szacunku
Jihymed Niezyd
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 8 lut 2018, o 21:25

WE Rektorze

Niestety, ale z przykrością muszę zrezygnować z podjętej próby uzyskania magisterium. Pomimo wszelkich starań, jednak nie byłem gotowy, aby podjąć się tego zadania. Ostatecznie stwierdzam, że dalsze ciągnięcie próby napisania pracy magisterskiej "na siłę" to walka z wiatrakami. Mam nadzieję jednak, że kiedyś przyjdzie mi stanąć ponownie przed progiem Akademii i zapukać we wrota, by znowu podjąć się próby uzyskania tytułu naukowego.

Dziekuje za czas poświęcony na moją osobę i przepraszam, że był on jak najbardziej zmarnowany.
Z wyrazami szacunku
(-) Jihymed Niezyd
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez ApM 9 lut 2018, o 17:36

Szanowny Asystencie,

Z przykrością przyjmuję Pańską decyzję, ale również i ze zrozumieniem - objęcie przez Pana teki Ministra Edukacji Narodowej mogłoby być kłopotliwe dla Pańskiej podległości służbowej na uczelni. Niemniej jednak proszę o nas nie zapominać - Akademia potrzebuje zdolnych Naukowców.

Z życzeniami pomyślności i sukcesów,
prof. Apolinary Montserrat
Kanton Koronny, opiekun repliki insygniów książęcych, hrabia Bordonii
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii, Redaktor Naczelny Nietygodnika Sarmackiego
ApM

Postprzez ApM 11 lut 2018, o 17:10

Obrazek
ApM

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum akademickie