Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Procedura nadawania magisterium - Jihymed Niezyd

Archiwum Akademii
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Procedura nadawania magisterium - Jihymed Niezyd

Postprzez AFvTD 19 gru 2017, o 23:03

Magnificencjo Rektorze!

Uprzejmie proszę o rozpoczęcie procesu nadawania profesury mojej osobie, na wydziale Nauk Przyrodniczych. Od dłuższego czasu zajmuje się zoologią sarmacką, w tym kierunku chciałbym również kontynuować prace oraz za nie otrzymać tytuł naukowy.

Z wyrazami szacunku
Jihymed Niezyd.
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Wniosek o rozpoczecie procedury nadawania magisterium

Postprzez Cudzoziemiec 1 20 gru 2017, o 07:47

Myślę, że podstawą do nadania tak wysokiego tytułu powinno być przygotowanie jakiejś pracy. Ale niech decydują władze wydziału/uczelni :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez ApM 20 gru 2017, o 08:57

Dr net. Viktor von Vihren
Dziekan
Wydziału Nauk Przyrodniczych

Wielce Szanowny Dziekanie,
W związku ze złożonym wnioskiem proszę o opinię w zakresie możliwości objęcia patronatem badań proponowanych przez asystenta Jihymeda Niezyda, a w przypadku udzielenia patronatu uprzejmie proszę o przedstawienie w porozumieniu z Wnioskodawcą tematu pracy badawczej, na podstawie której Konwent Akademii miałby nadać tytuł magistra net., a także terminu przedstawienia wyników badań w postaci 2 artykułów.

Jednocześnie informuję Wnioskodawcę, że zarówno przepisy ustawy Rady Konsulatu Sclavinii nr 4/2017 z dnia 9 czerwca 2017 r. o Akademii Sclavińskiej (Dz. P. poz. 9427, z póżn. zm.), jak również postanowienia Statutu Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda z dnia 29 listopada 2017 r. (Dz. Urz. Nr 1 poz. 2), nie przewidują możliwości pominięcia tytułów pośrednich przed profesurą. Niemniej jednak Akademia w przypadku wyrażenia przez Pana chęci pozostania na uczelni po uzyskaniu pierwszego tytułu dołoży wszelkich starań, aby umożliwić Panu zdobycie wnioskowanego tytułu profesora net. oraz nawiązanie stałej współpracy na stanowisku samodzielnego Naukowca AS.

Z wyrazami szacunku,
prof. Apolinary Montserrat
Kanton Koronny, opiekun repliki insygniów książęcych, hrabia Bordonii
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii, Redaktor Naczelny Nietygodnika Sarmackiego
ApM

Postprzez AFvTD 27 gru 2017, o 12:47

Szanowny Rektorze

Z racji braku kontaktu z Dziekanem wydziału (jeżeli dobrze zrozumiałem, to on powinien skontaktować się ze mną, nawet nie wiem czy udzielił on patronatu) zapytuje się ponownie, czy procedura nadania tytułu może się odbyć bez opieki rektora jako oddzielnego badacza. Wszystkie badania zostaną przeprowadzone zgodnie z wszelkimi normami, a artykuły pojawią się zgodnie z terminem.

Jeżeli jednak takiej możliwości nie ma - to poczekam. Pośpiechu nie ma, a coraz bardziej kusi mnie żeby zająć się mikronacyjną chemią (która w moim przekonaniu jest całkiem inna niż ta realna);

Z wyrazami szacunku
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez ApM 27 gru 2017, o 13:19

Szanowny Kawalerze,
Zgodnie z informacją pozostawioną w Rektoracie przez Dziekana von Vihrena jest on na urlopie do końca bieżącego miesiąca i pojawi się na uczelni zaraz po Nowym Roku. Myślę, że nie będzie kłopotu i z patronatem i z udzieleniem zgody, tak więc proszę przygotować materiały i propozycje tematów na artykuły. Prywatną drogą poproszę Dziekana o potraktowanie Pana sprawy w sposób priorytetowy.

Z wyrazami szacunku,
Rektor Akademii Polinaukowej w Bordonii, Redaktor Naczelny Nietygodnika Sarmackiego
ApM

Udzielenie patronatu [Jihymed Niezyd]

Postprzez Viktor 10 sty 2018, o 00:16

DECYZJA DZIEKANA

Ja, dr net. Viktor von Vihren Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych, udzielam zgodny rozpoczęcie procesu nadawania tytułu magistra net. Panu Jihymedowi Niezyd.

Równocześnie udzielam osobistego patronatu nad całym procesem. Ustalam termin przedstawienia badań do dnia 31 stycznia 2018 roku. Warunkiem otrzymania ww tytułu jest opublikowanie artykułów o następujących tematach:
Skład chemiczny atmosfery Pollinu
Skład chemiczny gleby Pollinu

Stwierdzam że proces może zostać zakończony wcześniej, jeżeli zostaną spełnione wcześniej wymienione warunki.

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych
Obrazek
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Re: Procedura nadawania magisterium - Jihymed Niezyd

Postprzez ApM 10 sty 2018, o 20:48

Jihymed Niezyd
Asystent
Wydziału Nauk Przyrodniczych

Szanowny Asystencie,
W związku ze złożonym wnioskiem oraz deklaracją Pana Dziekana przyjmuję tematy prac naukowych i tym samym wyrażam zgodę na prowadzenie badań naukowych. Jednocześnie przyjmuję również deklarację najpóźniejszego możliwego terminu opublikowania 2 artykułów - Skład chemiczny atmosfery Pollinu oraz Skład chemiczny gleby Pollinu wyznaczonego na dzień 31 stycznia 2018 r.

Do wiadomości:
Dr net. Viktor von Vihren
Dziekan WNP

Ze szczerymi życzeniami sukcesów badawczych,
ApM

Postprzez AFvTD 14 sty 2018, o 22:18

Magnificencjo Rektorze
Dziekanie wydziału

Niestety, ale nie jestem obecnie w stanie napisać obu artykułów (a nawet jednego) w wyznaczonym terminie. Dodatkowo, w związku z udziałem w wyborach kanclerskich, nie bede mial czasu, aby nad badaniami się pochylić. Dlatego proszę o zawieszenie procedury nadawania magisterium. Na poparcie wniosku niestety nie mam podstawy w Statucie Akademii, liczę jednak na wyrozumiałość.

Z poważaniem
(-) Asystent Jihymed Niezyd
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez ApM 15 sty 2018, o 19:17

Szanowny Asystencie,
Bardzo dziękuję za przekazanie informacji. Mamy trochę czasu na zastanowienie się nad optymalnym rozwiązaniem, ale na ten moment proponuję powstrzymanie się z konkretnymi decyzjami. Najlepiej do czasu ogłoszenia wyników wyborów i albo przedłużymy termin napisania artykułów albo pomyślimy o urlopie kadencyjnym. ;)

Z wyrazami szacunku,
ApM

Postprzez ApM 31 sty 2018, o 12:19

Szanowny Asystencie,
Prosiłbym o konkretną deklarację w sprawie Pańskich badań i asystentury.

Z poważaniem,
ApM

Następna strona

Powrót do Archiwum akademickie