Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

21/2016

21/2016

Postprzez Irmi 22 maja 2016, o 21:54

Salut,

Uroczystościami uroczystościami ale trzeba wrócić do obowiązków. Major Irmina de Vellior y Thorn melduje objęcie służby dyżurnej. Na ten moment kiedy zasiadaliśmy w naszym ukochanym biurze, nie odnotowaliśmy niepokojących doniesień. Nasi żołnierze w koszarach tylko świętują 14 rocznicę naszego Księstwa a główne obchody właśnie się skończyły. Mamy nadzieje, że pomocnik dotrze i pomoże nam. Wracamy do papierów i picia kawy. Przyjemnego wieczoru.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: 21/2016

Postprzez Paczenko 23 maja 2016, o 04:03

<salut>
Chor. Paczenko melduje się na służbie dyżurnej.
Po drodze zrobiłem mały przegląd kadry, bo wiadomo było, że po #14 popiją i to nieco więcej niż %14. Przypadków stwierdzono kilka, żaden nie zagrażał zdolności bojowej. Żołnierzy pouczono, niektóre trunki skonfiskowano. Ostatecznie my tutaj też świętujemy.
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Postprzez Hetman_Gotfryd 23 maja 2016, o 12:55

Z żalem ale muszę wam nakazać opuszczenie posterunku; gdyż to nie wy jesteście wyznaczenie do pełnienia tych obowiązków w terminie 22-29 maja br. Jestem to ja Gotfryd Slavik de Ruth oraz kontradmirał Tytus Aureliusz Chojnacki. Dziękuję że przejęliście obowiązki od powszedniego składu SD teraz my przejmujemy je od was. Macie kilka dni wolnego, wykorzystajcie je na zasłużony relaks i odpoczynek po przygotowaniach rocznicowych.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Paczenko 23 maja 2016, o 13:02

<salut>
Taajest!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Postprzez Irmi 23 maja 2016, o 14:35

Salut,

Panie Generale to moja wina. Nie doczytałam i myślałam że to moja kolej a ze nie było pomocnika to poprosiłam chorązego paczenko. Mam nadzieje ze to nie było problemem. Juz zabieram swoje rzeczy i opuszczam posterunek życząc udanej służby i do zobaczenia.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Powrót do Służba Dyżurna