Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

17/2016

17/2016

Postprzez Laurẽt 25 kwi 2016, o 13:30

Informuję o objęciu SD w terminie 25 kwietnia-1 maja i proszę zdającą służbę o rozliczenie dokumentacji. Jako pomocnik oficera dyżurnego melduję służbę w składzie:

-kpt. Irmina de Vellior y Thorn
-por. Laurencjusz MaHi at Atera

(-) por. Laurencjusz MaHi at Atera,
Pomocnik Oficera Dyżurnego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Re: 17/2016

Postprzez Irmi 25 kwi 2016, o 14:00

Salut!

A już myślałam że mogę pozbierać swoje rzeczy a tu okazuje się ze zostaje na kolejny tydzień. No cóż znów trzeba wyjąć papierek służbowy, zrobić sobie mnóstwo kawy i zacząć pełną mam nadzieje spokoju Służbę Dyżurną wraz z porucznikiem MaHi at Atera. Nie będę zdawać dokumentacji gdyż skoro zostaliśmy na tej służbie to rozliczymy się później. Na razie bez większych ekscesów. Żołnierze odpoczywają w koszarach, nikt się nie szwenda po dyżurce, pełna harmonia.

Z żołnierskim pozdrowieniem
kpt. de Vellior y Thorn
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Hetman_Gotfryd 25 kwi 2016, o 18:50

Udanej Służby, ale akurat dla was to już chyba nawyk ;) Tylko tam z kawą nie przesadzajcie i pamiętajcie o akcji trawa. Bo rejony przy koszarach już zarastają nową zielona trawką :D A żołnierze muszą mieć zajęcie.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 25 kwi 2016, o 18:56

Salut!

Panie Generale, dziękujemy za życzenia owocnej służby. Ja myślę, że jeśli Pan Porucznik tak samo uważa i się nie obrazi, to od czasu do czasu te nasze służby powinny być na stałe wpisane w grafik, co nie oznacza, że nie powinniśmy służyć z innymi :) Postaramy się z kawą nie przesadzić, ale wie Generał jak to jest na służbie. Czuwanie przez całą noc, powoduje brak snu, wiec trzeba się wspomóc kawą. Co do zachęcenia naszych żołnierzy, obiecuje nie zapomnieć, aby wreszcie tą wstrętną trawę przed dyżurką i koszarami, skosili. Na razie ćwiczą swe mięśnie. A ja spisuje raporty i zaczynam powoli przygotowywać się do wieczornego spaceru po okolicy. Ufam, że nie będzie żadnych burd. Czas mija spokojnie.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 26 kwi 2016, o 16:46

Salut!

Tak jak obiecałam Panu Generałowi de Ruth, nasi żołnierze zakasali rękawy, założyli ubrania robocze i zaczęli kosić trawę nieopodal dyżurki. Tak ich to koszenie wciągnęło, że jeszcze skosili teren obok koszar. Jestem z nich dumna. A w dyżurce dzień mija spokojnie. Pan Porucznik poszedł na patrol. Ja siedzę i uzupełniam dzienniki, przeglądam archiwa i popijam moją ulubioną kawę. Jakby tu powiedzieć czysta harmonia ze służbą. Chociaż pogoda nie nastraja.

kpt. de Vellior y Thorn
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 30 kwi 2016, o 09:29

Salut

Trawa skoszona. Nawet naszym dzielnym rekrutom udało sie skosić trawę niedaleko koszar. Dzień w dyżurce upływa spokojnie. Nawet ekspres do kawy przestał pracować. Radio cicho gra. A ja siedzę i uzupełniam raporty oraz całą dokumentację. Żołnierze teraz mają przerwę na kawę. Z tego co mi wiadomo mieszkańcy naszego Państwa przygotowują się do wielkich uroczystości które mają nadejść za niedługo. Jednakże jak na razie nie trzeba żadnych interwencji.

Z żołnierskim i pracowitym pozdrowieniem
kpt. Irmina de Vellior y Thorn
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Laurẽt 1 maja 2016, o 08:47

Salut

Panie Generale, w związku z pracami nad traktatem z Samundą chciałbym zwrócić uwagę na sytuację geopolityczną oraz ewentualne zaangażowanie KSZ w tej sprawie.

Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Paczenko 1 maja 2016, o 12:04

Nasłuch pracuje pełną parą!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Postprzez Laurẽt 1 maja 2016, o 20:45

Panie Generale!

Melduję zdanie służby dyżurnej. W czasie służby przywitano dwóch nowych mieszkańców oraz przedstawiono komunikat dotyczący Samundy.

Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Paczenko 2 maja 2016, o 17:07

I zameldowano (krzyk z korytarza) o odpaleniu nasłuchu!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Powrót do Służba Dyżurna