Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

9/2016r.

9/2016r.

Postprzez Hetman_Gotfryd 28 lut 2016, o 20:12

Informuję o objęciu SD w terminie 28 luty-06 marca. W mn składzie osobnym:
-gen.bry. Godfryd Slavik de Ruth
-kpr. Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza
Jako że nie było mnie w tym tygodniu i nie wyznaczałem składu osobowego a chętnych brak... Nie mniej jak widać się udało, cieszy mnie taka postawa.
Wyczuwam pewne ostatnim czasem problemu z obsadą tej funkcji. Czyżby oznaka zmęczenia tą opcją czy coś więcej ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: 9/2016r.

Postprzez Irmi 28 lut 2016, o 21:17

Panie Generale,

To nie o to chodzi że mamy jakieś oznaki zmęczenia czy czegoś bo przecież Ci co się do wojska zgłosili i przeszli mianowicie egzaminy to chyba nie powinni czuć zmęczenia bo wiedzą z czym to sie je. Moim skromnym zdaniem to przyczyna jest głębiej. Jeśli każdy żołnierz by wiedział kiedy zaczyna służbę dyżurną i z kim byłoby nam łatwiej a i dla Pana Generała to wygoda przy wszelakich obliczeniach i nadawaniach. Można spróbować zrobić taką listę na każdy tydzień kto z kim i zobaczyć jak to funkcjonuje. Bo teraz mam trochę wrażenie ze jest to robione na siłę, a przecież w wojsku nie o to chodzi prawda? Chyba że się mylę.

(-)kpt. Irmina de Vellior y Thorn
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Hetman.Jack 29 lut 2016, o 10:24

W przyszłości dodam obowiązek ewidencjonowania pracy służby dyżurnej. Na razie myśle jak to technicznie rozwiązać.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Postprzez Irmi 29 lut 2016, o 19:04

Panie Generale,

Tylko to ewidencjowanie trzeba będzie zrobić mądrze i z głową. Można wyznaczyć osobę odpowiedzialną za to, która będzie spisywała wszystkich żołnierzy, którzy pełnią SD a potem raportowała do Pana Generała? Nie wiem myślę na głos. Jest to moim zdaniem technicznie do zrobienia tylko trzeba to zrobić z głową.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 1 mar 2016, o 09:24

Salut!

Ostatnimi dniami w Sarmacji jest bardzo ciekawie. Książę wrócił z regencji. Został powołany nowy Kanclerz. Zostały zarządzone wybory. Przy okazji potwierdzam objęcie SD w stopniu pomocnika.
Książę Słowacji,
Starosarmacja

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 5 mar 2016, o 12:48

Salut!

Informuje, że Służba Dyżurna "zachęciła" dwóch nowo znalezionych mieszkańców do wstąpienia do KSZ.
Książę Słowacji,
Starosarmacja

Postprzez Hetman_Gotfryd 6 mar 2016, o 17:30

W dniu dzisiejszym kończymy naszą turę SD, jak wspomniano wcześniej udało się mojemu pomocnikowi zachęcić nowych rekrutów. Zakończyła się Regencja w KS, Zwierzchnik Książęcych Sił Zbrojnych ponownie powrócił na stanowisko. Mamy kampanię wyborczą po zmianach na szczeblach Kanclerskich. W Teutonii, odbyła się koronacja- KSZ zabezpieczały uroczystości. SD uznaję za udaną i liczę że kolejna SD naszym następcą przebiegnie równie udanie.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Służba Dyżurna