Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

1/2016

1/2016

Postprzez Laurẽt 3 sty 2016, o 11:37

Salut,

Melduje objęcie służby w dniach 03.01.2016 - 10.01.2016.
Dziękuje serdecznie poprzedniej służbie za obszerny raport oraz ciepło z rozpalonego kominka. Dobrze, że dzisiaj dzień wolny i wojsko (z wyjątkiem służb i dyżurów w koszarach) jest na przepustkach. Służbę pomocnika oficera dyżurnego przyjął ze mną st. szer. Sucio Vips

(-) ppor. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: 1/2016

Postprzez Hetman_Gotfryd 4 sty 2016, o 19:41

Rozumiem że takiemu składowi osobowemu SD nie muszę tłumaczyć zasad i sposobu pełnienia służby ?
Uczulam jednak na wszelkie przejawy spożywania alkoholi poza kantyną na ternie garnizonu ;)
Ponadto oczekuje wyjaśnień o co chodzi z tą dziką zwierzyną...i jak przedstawia się sprawa z opałem do kominka ?
Z poważnych zagadnień:
Jak wyglądała poranna zaprawa w dniu jutrzejszym tj . 05.01.2016r.
Jaki są wstępne plany na okres zimowo- wiosennego szklenia wojsk ? mam na myśli ćwiczenia narracyjne jak i na symulatorze ?
Udanej Służby
Ku chwale Ojczyzny
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez suciovips 8 sty 2016, o 23:02

MELDUNEK POMOCNIKA DYŻURNEGO 1

Panie Generale melduję że w wojskowym zakładzie wytrzeźwień przesiadują 2 rekruci podchmieleni po przepustce.
W sprawie zwierzyny narazie nic nie ustaliłem oprucz tego że 50 metrów od dyżurki znalazłem uszkodzony płot i ślady butów wielkości około 44 45. Ponadto zarejestrowano 2 wyjazdy brygady zmechanizowanej na ćwiczenia zimowe i 3 dostawy pożywienia i amunicji ciężarówkami Jelcz. Oprócz zaistniałych wyżej sytułacji nic ważnego nie wydarzyło się, pożądek w koszarach zachowany.

St.Szer Sucio Vips
Sucio Vips-
[ST.SZEREGOWY]
Dowódca oddziału specjalnego GROMOWŁADNI

Nie jestem idiotą ani imbecylem po prostu KOCHAM militaria i tyle

Mors ? Quidquid ! Vita ? Quidquid ! Maximus - vincere .(Śmierć? Nieważne! Życie? Nieważne! Ważne – zwyciężyć. )

Postprzez Laurẽt 10 sty 2016, o 14:09

Salut,

Panie Generale,

Melduję zdanie służby dyżurnej oraz przedstawiam raport z wykonania zleconych zadań:

1. Służba dyżurna powitała trzech nowych Sarmatów
2. Przypadków spożywania alkoholu poza kantyną nie stwierdzono.
3. Podręczny składzik z opałem do kominka został uzupełniony, a kominek wyczyszczono z sadzy dzisiaj rano i ponownie rozpalono.
4. Dzika zwierzyna się uaktywniła,a dwa dni temu nie daleko koszar widać było stado wilków.
5. W dniu 5 stycznia ze względu na mróz i duże oblodzenie poranna zaprawa została przeprowadzona wewnątrz hali sportowej oraz na korytarzach pododdziałów poprzez wykonanie prostych ćwiczeń siłowych.
6. Wstępne plany szkolenia wojsk realizowane będą przez dowódców jednostek. Osobiście jako cz.p.o 1GRO zamierzam dokonać przeglądu wojsk oraz przeprowadzić ćwiczenia w warunkach zimowych.

(-) ppor. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman.Jack 11 sty 2016, o 13:27

Dziękuję za służbę.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Powrót do Służba Dyżurna