Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

22/2015

22/2015

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 14 gru 2015, o 22:26

Pomocnik Oficera Dyżurnego Starszy Szeregowy Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza melduje objęcie służby i ma nadzieję, że Oficer Dyżurny nie będzie miał mu za złe rozpoczęcia tematu.

W Sarmacji kampania wyborcza trwa w najlepsze, od czasu do czasu pojawiają się teksty kulturalne.
Książę Słowacji,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: 22/2015

Postprzez Hetman.Jack 14 gru 2015, o 23:27

Co tak późno? A Oficer to jakiś jest? ;)
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 15 gru 2015, o 16:19

Hetman.Jack napisał(a):Co tak późno? A Oficer to jakiś jest? ;)

Panie Generale,
Czekałem na Panią Porucznik Irminę de Vellior, która powinna pełnić obowiązki Oficera Dyżurnego.
Książę Słowacji,
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Hetman.Jack 15 gru 2015, o 23:57

Proszę skontaktować się z Oficerem Dyżurnym bo nie wiem czy przyjął służbę czy nie?
Jack diuk von Horn
już nikt

Postprzez Irmi 17 gru 2015, o 19:36

Panie Generale,

Przepraszam za to opóźnienie baraaardzo duże, ale na kilka dni znalazłam się w szpitalu wojskowym. Ale już jestem i odbieram służbę. Oficer dyżurny porucznik de Vellior, medluje sie do służby.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 19 gru 2015, o 12:14

Salut,

Cicho wszędzie głucho wszędzie. Tak jakby obywateli nie było. Wszyscy pewnie śledzą i denerwują się kto wygra te wybory. W koszarach nasi żołnierze już stawiają zakłady. Kiedy dzisiaj udałam się na patrol zauważyłam wzmożoną aktywność w Almerze i Grodzisku. Ponoć tam już powstają obozy zwolenników PS i RSO. Po jakiś dwóch godzinach owego oglądania, stwierdziłam, że jest spokój na tyle żeby nie wzywać dodatkowych posiłków. Zatem wróciłam do sztabu.

A w sztabie przynajmniej cieplutko. W końcu dowództwo nam załatwiło piecyk wiec nie marznę. Dzięki poprzedniej służbie mamy przynajmniej porządek w papierach i nie muszę ich porządkować. Zostało mi tylko do napisania raport z tej służby i koniec. Czuwamy jednak bo niewiadomo co się może zdarzyć.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 20 gru 2015, o 18:37

Salut,

Porucznik Irmina de Vellior w dniu dzisiejszym melduje złożenie służby dyżurnej i życzy owocnej pracy następnej. W czasie służby nie wydarzyło się nic ważnego co by wskazywało na wezwanie wojska tudzież służb porządkowych. Jedynie co możemy powiedzieć to trwają wybory i oczekujemy na wyniki. Biuro oddajemy w należytym porządku.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Hetman.Jack 20 gru 2015, o 20:03

Dziękuję za służbę i polecam następnym razem trochę szybciej przyjąć służbę.
Jack diuk von Horn
już nikt

Powrót do Służba Dyżurna