Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

16/2015

Re: 16/2015

Postprzez Hetman_Gotfryd 7 lis 2015, o 19:25

Faktycznie
Służba to nie tylko patrole i inspekcje,ale niestety masa papierków do wypełnienia i opracowania.
Cieszy mnie że warunki bytowe w dyżurce w znacznym stopniu się poprawiły.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 7 lis 2015, o 23:58

Panie Generale,

Tak zgadzam się z Panem Generałem, że służba to nie tylko inspekcje, ale też mnóstwo papierkowej roboty. Faktycznie utknęłam w niej na długie godziny. Aż mnie boli ręka od wypisywania, wpisywania itd. No ale służba dyżurna następna musi wiedzieć co się działo podczas mojego dyżuru.

Melduje, że dzisiaj na patrolu znowu skonfiskowaliśmy ze trzy skrzynki dobrego alkoholu. Ja nie wiem gdzie to wszystko trzymają i skąd mają ci nasi żołnierze, ale wiem, że nieźle imprezują ostatnio. No ale jak to mówią weekend to się muszą wyszaleć. Mam nadzieje, że po tych szaleństwach będą pracowali dobrze i dadzą z siebie wszystko.

W dyżurce jakby cieplej się zrobiło, wiec ciepły płaszcz nie był mi potrzebny. A na dworze szaro i do tego deszcze pada. Wieczory są chłodne wiec herbatka z cytryną robi swoje. Wieczór minął spokojnie.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 8 lis 2015, o 12:46

Panie Generale,

W imieniu swoim jak i pomocnika dyżurnego starszego szeregowego da Firenza, w związku z przekazaniem obowiązków nowej służbie dyżurnej, melduje zakończenie pełnienia służby. W czasie mojego dyżuru oprócz skonfiskowania kilka skrzynek dosyć dobrego alkoholu oraz zauważenie ruchów w Almerze, nic poważnego się nie działo co by się kwalifikowało do wysłania oddziałów bojowych. Zachęcenie nowych mieszkańców do wstąpienia w szeregi naszego wojska zostało wykonane. Ze swej strony życzę powodzenia nowej służbie dyżurnej.

(-) porucznik Irmina de Vellior, oficer dyżurny.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Hetman.Jack 8 lis 2015, o 20:20

Dziękuję za wzorowo pełnioną służbę.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Poprzednia strona

Powrót do Służba Dyżurna