Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

14/2015

14/2015

Postprzez Karolina 19 paź 2015, o 17:37

Spakowałam się, a tu się okazało, że jednak mamy jeszcze być tydzień dłużej. No nic, nie szkodzi!

Coraz zimniejsze wieczory, piecyki słabo działają, a siódma rano zaczyna powoli być jeszcze nocą. Nawet żołnierze jakby trochę zapadli w sen zimowy — wieczorami czytają i idą spać już o dziewiątej. Czas przygotować się na zimę…

Melduję się jako oficer pomocniczy!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Re: 14/2015

Postprzez Irmi 19 paź 2015, o 18:09

Ja też się już spakowałam, auto czekało odpalone, bo przypomniało mi się że jeszcze okien nie zamknęłam w dyżurce a tu proszę list od Generała, że prosi nas czyli mnie i Panią Kapral o objęcie kolejnej służby. No i jak tutaj się nie zgodzić. No to z powrotem wyjęłam rzeczy i wróciłam aby rozpocząć dyżur na kolejny tydzień.

Faktycznie piecyki przestały jakby działać, noce są dłuższe dni krótsze. Aby się ogrzać raczymy się z Panią Kapral ciepłymi napojami, chyba, że dostarczą nam nowe piecyki.

Melduje objęcie służby jako oficer dyżurny.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Hetman_Gotfryd 19 paź 2015, o 18:51

Czołem
Jak wspomniałem w poprzednim wątku, z piecykami to trudna sprawa; ach ta administracja i logistyka...
Nie mniej zarządziłem wydanie wełny i drutów do dziergania szalików :D
Obiecuję przy kolejnej inspekcji dowieźć niezbędne wyposażenie. Zarazem zastawani mnie poziom zabezpieczenia Mundialu przez KSZ ? oraz ilość ostatnich powitań nowych mieszkańców ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 19 paź 2015, o 18:55

Panie Generale,

Melduje ze dodatkowa porcja drutów i wełny została nam dzisiaj dostarczona, jednakże jest dalej problem z piecykami nie działającym. jeszcze w dzień da się wytrzymać, natomiast nocą jest bardzo ciężko a tym bardziej, że my z Panią Kapral musimy czuwać.

Co do zabezpieczenia mundialu przez KSZ to sprawa chyba raczej przycichła, jednakże postaram sie dowiedzieć i zdać raport. Ilość powitań nowych mieszkańców jest sumiennie wypełniana tak więc proszę się o to nie martwić. Zatem Panie Generale czekamy na dowiezienie działających i dających ciepło piecyków.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Hetman_Gotfryd 20 paź 2015, o 18:58

Staram się aby sprawa z piecykami, została potraktowana jako priorytet. Bo nie może być tak by nam nasze miłe panie marzły na dyżurce.
Co do zabezpieczenia Mundialu, odczuwam pewien niedosyt że ŻW nie podjęła wyzwania.
Co do powitań,ciekawi mnie il udało nam się pozyskać nowych rekrutów od momentu powstania SD i obowiązku witania nowych... ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 21 paź 2015, o 20:47

Jak zwykle służba przebiega spokojnie i powoli. W dalszym ciągu czekamy na dostawę nowych piecyków, które zostały nam obiecane bo nie ukrywamy jesień pełną parą i powoli kończą nam sie zapasy herbaty oraz cytryny.

W koszarach odbywają się ćwiczenia bo co rusz słychać "W lewo patrz" "Prezentuj broń". Cały boży dzień no przecież szału szło dostać, nawet przez zamknięte okno, więc pod pretekstem patrolu udałam się aby zobaczyć co się dzieje oraz żeby skontrolować naszych żołnierzy. Dowiedziałam się : żołnierze przygotowują się do obchodów koronacji naszego Zwierzchnika Sił Zbrojnych więc dlatego mają niezłą musztrę.

A poza tym nic nowego się nie wydarzyło. Jedynie cała Sarmacja jest w ferworze przygotowań więc żadnych ulicznych bójek nie ma. Konfiskata alkoholu wciąż trwa.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Karolina 25 paź 2015, o 17:46

Meldujemy złożenie służby dyżurnej. Obfitowała mniej w wydarzenia niż poprzednia, ale to przez to, że wszyscy zajęci przygotowaniami do uroczystości dzisiejszych!

Salut!
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Służba Dyżurna