Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Udostępnienie, danych przez TLGK

Kwatera Teutońskiej Lwiej Gwardii Królewskiej, organizacji odpowiedzialnej za ochronę osób, obiektów i urządzeń ważnych ze względu na dobro i interes Królestwa Teutonii.

Udostępnienie, danych przez TLGK

Postprzez Hetman_Gotfryd 26 gru 2019, o 21:49

http://prawo.sarmacja.org/akt,7642.html

Działając na podstawie, powyższego aktu prawnego.Zwracam się, z wnioskiem o udostępnienie, poniższych danych:

-Wykazu osobowego, stanu gwardzistów
-Struktury organizacyjnej
-Wyposażenia osobistego
-Wyposażenia narracyjnego, jednostek
-Wykaz jednostek etatowych i narracyjnych

Byłbym wdzięczny, za przedstawienie. Tych danych, w terminie do 8 stycznia 2020 roku.

Obrazek
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: Udostępnienie, danych przez TLGK

Postprzez AJ Piastowski 29 gru 2019, o 14:25

Szanowny Hetmanie Wielki KSZ

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się w całkiem nieźle prowadzonej dokumentacji samej Instytucji Teutońska Lwia Gwardia Królewska.

Sama TLGK przeżywa od dłuższego czasu straszną niemoc i wszelkie prace zostały wstrzymane po odwołaniu ostatniego komendanta Sławetnego Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.

Wg moich prywatnych obserwacji, w obecnej sytuacji demograficznej, jedynie potężny kryzys lub bezpośrednie zagrożenie dla KT mogłoby wskrzesić bojowego ducha instytucji
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Hetman_Gotfryd 1 sty 2020, o 15:23

Dziękuje za przekazanie danych. Pozwoli mi to skuteczniej, wyegzekwować zapisy ustawy. Względem TLGK, nie ukrywam że jestem zwolennikiem współpracy. Dla dobra Teutonii i Sarmacji.

Obrazek
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 5 sty 2020, o 16:25

Szanowny Hetmanie

Powołałam dzisiaj na Komendanta TLGK Alberta Jan Maata von Hippogriffa, dlatego w razie innych pytań i ewentualnej chęci współpracy proszę o kontakt już z nim. Mam nadzieje, że nowy komendant sprawi, że TLGK stanie się jedną z aktywniejszych grup paramilitarnych.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 6 sty 2020, o 16:02

Cieszy mnie fakt. Powołania tak, zacnej osoby na to stanowisko. Wiem że współpraca, będzie układać. Się w dobrym kierunku, dla dobra KT i KS.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez AJMaat 6 sty 2020, o 23:10

Wasza Królewska Mość, ogromnie dziękuję za mianowanie mnie na stanowisko komendanta. To zaszczyt móc służyć Ojczyźnie i Królowej.

Panie Hetmanie, bardzo cieszę się, że będziemy mogli prowadzić współpracę na linii KS-KT - dopełnię wszelkich starań, aby pozytywna kooperacja militarna wpłynęła na stosunki naszych narodów. Niestety, obecna sytuacja wymaga szybkich i zdecydowanych działań. W związku z ryzykiem zaatakowania TLGK przez oddziały dreamlandzkie podczas planowanej misji pokojowej na terenie Czarnozamcza proszę o uwzględnienie naszych działań w planach operacyjnych KSZ. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w wyniku agresji KD będziemy potrzebować odpowiedniego wsparcia.

Pozdrawiam
Albert Jan Maat von Hippogriff (w związku z niedoborem czasu w stroju cywilnym, tj. bez służbowej nakładki)
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Rada Ministrów
Starosarmacja

Postprzez Hetman_Gotfryd 10 sty 2020, o 09:42

Lordzie Komendancie

W obecnej sytuacji międzynarodowej, i zawirowaniach wewnątrz Księstwa.Zalecam wstrzymanie, takiej operacji. Gdyż KSZ, nie będą wstanie zapewnić. Wam należytego wsparcia i pomocy, w wyniku konformacji z armią KD.

Jednak aby, wykorzystać. Powstałe zaangażowanie TLGK w obecnej sytuacji, zapraszam do udziału w WSPÓLNYCH ĆWICZENIACH. Odbywać się one będą, w Nowej Teutonii, a zakres ich jest ukierunkowany. Na współdziałanie KSZ i TLGK w działaniach asymetrycznych i hybrydowych. Taki zakres, na pewno okaże się przydatny dla was i nas. I będzie najlepszą opcją , w tych niespokojnych czasach.

Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły i terminy.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Teutońska Lwia Gwardia Królewska