Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wspólna kandydatura miasta-siedziby MUP

Piłkarski Kongres Sportowy to spotkanie dedykowane rozwojowi sportowej narracji w Księstwie Sarmacji, lidze SLP, organizacjom sportowym, promocji, współpracy, itd.

Re: Wspólna kandydatura miasta-siedziby MUP

Postprzez Cudzoziemiec 1 9 lip 2016, o 13:12

Skąd tak absurdalny wniosek?
Odniosłem się do stylu w jakim prowadzisz rozmowę, nie do propozycji. Zgodziłem się na ten tryb bo był ciekawy, e to co robisz tu, manifestujac pod publikę mi zwyczajnie nie odpowiada. I tyle.

Możemy wrócić do normalnej rozmowy albo się rozstać przy różnicy poglądu i zgłosić propozycje dwie, czy trzy. I nic złego się nie stanie. Piłka jest po Twojej stronie. Jestem otwarty na kontroferte i rozmowę, ale nie w tym stylu będę ją prowadził. Wybieraj.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Sierg 9 lip 2016, o 13:15

Faktem jest, że doskonale opanowałeś polityczne sztuczki — jedną z nich właśnie przedstawiłeś.

Baridajski Związek Piłki Nożnej stoi na stanowisku, że należy przedstawić wspólną kandydaturę. Prosimy jednak ograniczyć głupie ataki, takie jak sugerowanie, że zarejestrowanie czegoś w systemie ma jakieś znaczenie.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista

Postprzez Cudzoziemiec 1 9 lip 2016, o 13:25

Mamy więc dwóch kandydatów. Jak wylonimy tego jednego? Wybór przez Teutonie będzie fikcją, więc jak inaczej? Sonda na forum? Sobos? Co?

Ostatni raz puszczam plazem bezcelowe i bezczelne argumenty ad personam.

Postprzez Kristian Arped 9 lip 2016, o 13:52

RCA napisał(a):Ostatni raz puszczam plazem bezcelowe i bezczelne argumenty ad personam.

Przecież to tylko nieśmieszne żarty!

Natomiast — faktycznie — musimy poczekać na stanowisko Teutończyków. Nie ukrywam, że gdyby poparli naszą propozycję, to byłoby mi bardzo miło głęboko w serduszku. Poza tym, w końcu klimat w Orlim Porcie jest podobny do teutońskiego — czuliby się jak w domu!
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek

Postprzez Cudzoziemiec 1 9 lip 2016, o 13:55

Tak, tak. Przy czym akurat tego trybu nie akceptujemy. Więc ponawiam pytanie który sposób wyłonienia preferujemy?

Postprzez Sierg 9 lip 2016, o 13:58

Proponuję przeprowadzić ankietę w samorządach, które nie zgłoszą swojej kandydatury. Będzie to najsprawiedliwsze rozwiązanie.
obecnie szachista

Postprzez Cudzoziemiec 1 9 lip 2016, o 17:02

Do kiedy czekamy na Teutonię?

Postprzez Sierg 9 lip 2016, o 17:04

Do jutra, powiedzmy... 20:00?
obecnie szachista

Postprzez Cudzoziemiec 1 9 lip 2016, o 17:12

Ok, mam nadzieję, że coś się ruszy. Naroiłem temat Anglovowi i napisałem jeszcze raz do delegata Teu.

Postprzez Cudzoziemiec 1 12 lip 2016, o 07:30

Jak widać, Królestwo Teutonii w temacie się nie wypowiada. Nas jednak goni czas.

Aby ten czas nadgonić trzeba działać. Dlatego przygotowuję ankietę, którą puszczę w wątkach sportowych, w której każdy zainteresowany będzie mógł zagłosować.

Dlaczego tak:
1) dlatego, że to też sposób na popularyzację sportu, i nie chcę głosowania ograniczać do wybranej grupy osób,
2) nie mamy obecnie technicznie przygotowanej grupy osób, które by mogły, tylko one, oddać głos w ankiecie.

Nie chcę więcej tracić czasu bowiem alternatywą jest zgłoszenie obu miast i liczenie na ostateczną weryfikację przez Delegatów MUP. Wątek uruchomię za moment, w nim zamieszczę opis sytuacji, opis obu miast, i ankietę. Ankieta potrwa 3 doby, co akurat pozwoli na zgłoszenie tak wyłonionego miasta władzom MUP.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłkarski Kongres Sportowy