Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Powitanie na Kongresie

Piłkarski Kongres Sportowy to spotkanie dedykowane rozwojowi sportowej narracji w Księstwie Sarmacji, lidze SLP, organizacjom sportowym, promocji, współpracy, itd.

Re: Powitanie na Kongresie

Postprzez Ludwik Tomović 9 cze 2016, o 15:05

Bry,

Ludwik Tomović, były trener Iuvenes San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii, były Delegat Główny Trizondalu w MUP.
Aktualnie trener NK Spartak Njitica, NK Teplice i reprezentacji Slawonii, a także Delegat Główny Slawonii w MUP.

Przybywam głównie w charakterze obserwatora.
/-/
dr net. Ludwik Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej

Postprzez GustaW 9 cze 2016, o 20:20

Witam!
Gustaw Witkowski. Od 2010 roku trener KS Nadzieja w SLP. Od trzech dni prowadzę zespół Starosarmacja Nadzieja w Lidze Królewskiej.
Gustaw bnt Witkowski

Postprzez Paczenko 9 cze 2016, o 22:54

KS Nadzieja to legenda :)
Jak ja się swego czasu bałem naszych spotkań... :D
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Postprzez Grimknur 12 cze 2016, o 09:02

Cześć.

Postanowiłem i ja się przywitać. Nielennik, zdobywca sześciu tytułów "kochany synek mamy", zdobywca czterech pucharów z pobliskiej restauracji (ale oni jeszcze nie widzą), trener takich drużyn jak Czarny Las Czarnolas, Czarny Las Czarnolas, Czarny Las Czarnolas oraz najważniejszej w SLP Czarny Las Czarnolas (też chciałem o sobie dużo napisać).

A tych drużyn to strasznie dużo jest i lig, wiadomo, że znaczna część to powielenia przez kilka osób, ale jednak i tak, jest to chyba w jedynym-słusznym świecie największa i najpopularniejsza inicjatywa.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Postprzez Daniel Saryoni 12 cze 2016, o 10:07

Witam,

Daniel Saryoni. Aktywny w systemie X11 od 2009 roku. Dawniej trener drużyn klubowych Omega Moarrac (2009-12) i Guardians Ulsania (2012-13) oraz delegat i trener Reprezentacji Mikrosławii (2009-12).

Obecnie prowadzę drużynę FC Auterra grającą w SLP Ekstraklasie.

Jeszcze raz witam serdecznie szanownych kolegów po fachu :)
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek

Postprzez Orjon 12 cze 2016, o 10:49

Dzień dobry :)

Orjon von Thorn-Surma, w v-świecie od stycznia 2015r. Selekcjoner reprezentacji Surmenii, trenuję 2 drużyny: Helios Togeria (SLP), Napad Menia (Liga Orientyki). Będę raczej biernym obserwatorem. :)
Orjon hrabia Surma
Galeria von Thorn
Starosarmacja

Postprzez Cudzoziemiec 1 28 cze 2016, o 11:14

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do aktywnego udziału. Każdy głos jest ważny!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Poprzednia strona

Powrót do Piłkarski Kongres Sportowy