Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Coś sie kończy, coś sie zaczyna

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Coś sie kończy, coś sie zaczyna

Postprzez Joanna Izabela 23 paź 2020, o 20:20

Osoby które śledzily politykę (jeszcze) zagraniczną mogą sie domyślić o czym będzie ta wypowiedź. Postanowiliśmy jako wiekszośc krajów niepodleglych aby stworzyć coś nowego, coś w czym każdy podmiot będzie dla siebie partnerem, a nie tylko poddańczą jednostką.

Nie powiem, że decyzja byla prosta, ani "histeryczna". Przez ostatnie miesiące próbowalam walczyć, jednak z każdym dniem widzialam coraz więcej zniechęcenia. Nie pomogly moje wypowiedzi, ani innych osób. Ze wzgledu na wspólne dobro postanowiliśmy stworzyc Unię. Temat jest otwarty na wszelkie rozważania, glosy poparcia czy też nie ponieważ jak każdy teutończyk cenie sobie wolność i nie zamierzam zamykać ust nikomu. Wszelkie opinie przyjme, zachęcam też do wypowiedzi osoby które wiem jakie maja zdanie bo wtedy będzie wiadomo skąd takie podjęte kroki.

Wybaczcie za formatowanie, jednakże w tym momencie jest to jedyna możliwa forma. W sprzyjających warunkach postaram sie opisać caly proces tak jak być to powinno.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii

Re: Coś sie kończy, coś sie zaczyna

Postprzez mtk 23 paź 2020, o 20:23

I właśnie z tego powodu dalej jestem Teutończykiem... Z mojej strony pełne poparcie.
--
hr. Mateusz Wilhelm I
Król Senior Teutonii
Obrazek

Postprzez GrzegorzTomaszJakub 23 paź 2020, o 20:43

Teutonia (tak jak Sarmacja) zawsze była, jest i będzie w moim sercu - Pełny szacunek i poparcie również z mojej strony

Vivat Teutonia!
(-) Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski
Obrazek

Postprzez Cillian 23 paź 2020, o 20:47

Od początku tego planu zastanawiałem się, jak by do tego nie doszło. Nie chciałem zobaczyć rozerwania się Sarmacji.

Lecz doszło do czego doszło, i uważam teraz że dobrze się stało. Teutonia wiele lat przeżyła pod Sarmacką opresją, ale zawsze dało się więcej. Teraz jednak nie ma innej opcji. Absolutnie popieram.
Obrazek

Postprzez mtk 23 paź 2020, o 20:55

Wasza Wysokość, myślę że nie ma na co czekać i jestem pewien, że każdy prawdziwy Teutończyk się ze mną zgodzi.
--
hr. Mateusz Wilhelm I
Król Senior Teutonii
Obrazek

Postprzez Esteladio 23 paź 2020, o 20:58

Udanej zabawy!
(—) Severin v-hr Verwaltung-Esteladio
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Postprzez Führanka 23 paź 2020, o 21:00

Decyzja piękna tak jak Królowa Teutonii. :)
Obrazek

Postprzez Ramael 23 paź 2020, o 21:05

Moment szczerości i brutalne zetknięcie z rzeczywistością. Sarmacja do jakiej dopłynąłem ponad rok temu już nie istnieje. Walczyliśmy o praworządność i radość z rozgrywki jaką miały dać nam te przestrzenie. Sukcesywnie obrywano jednak warstwy pozorów z tego kolosa na glinianych nogach. Nie mam już wątpliwości w to, że lubi się tu władzę i kontrolę, kolekcjonowanie tytułów, a także babranie w prawnym bagienku o wiele bardziej niż partnerstwo, radość i cokolwiek innego.

Doceniam i wspieram gest naszej Królowej. Rozstajemy się i zrywamy plaster z gnijącej rany. Niech pulsująca krew i zdolność do podejmowania decyzji poprowadzi nas ku czemuś ciekawszemu. Obecny smutny pierdołek nikomu już nie służy.

Besos.
...
Obrazek

...

Postprzez Hetman_Gotfryd 23 paź 2020, o 21:09

Chyba warto podlinkować
https://forum.dreamland.net.pl/viewtopic.php?f=24&t=11640

Dziś Dreamland ma zadatki na przejście do epoki postmodernizmu, i to jedynym ruchem. Na tę możliwość pracowaliśmy przez ponad miesiąc, mając na uwadze najlepszy interes Królestwa Dreamlandu. Znaleźliśmy odpowiednich partnerów, by ostatecznie wyprowadzić wirtualne państwa z epoki neośredniowiecznej i zaprowadzić Nowy Porządek Mikroświata.

Najbardziej mnie zastanawia podkreślony fragment tekstu.

Ale jak by nie patrzeć nadszedł Historycznym moment w najnowszych dziejach Królestwa Teutonii.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez mtk 23 paź 2020, o 21:11

Hetman_Gotfryd napisał(a):Chyba warto podlinkować
https://forum.dreamland.net.pl/viewtopic.php?f=24&t=11640

Dziś Dreamland ma zadatki na przejście do epoki postmodernizmu, i to jedynym ruchem. Na tę możliwość pracowaliśmy przez ponad miesiąc, mając na uwadze najlepszy interes Królestwa Dreamlandu. Znaleźliśmy odpowiednich partnerów, by ostatecznie wyprowadzić wirtualne państwa z epoki neośredniowiecznej i zaprowadzić Nowy Porządek Mikroświata.

Najbardziej mnie zastanawia podkreślony fragment tekstu.

Ale jak by nie patrzeć nadszedł Historycznym moment w najnowszych dziejach Królestwa Teutonii.

Każdy członek przyszłej Unii działał mając na uwadze najlepszy interes swojego kraju... Bo każdy kraj w Unii będzie krajem niezależnym
--
hr. Mateusz Wilhelm I
Król Senior Teutonii
Obrazek

Następna strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]