Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

II Cesarstwo (wątek wydzielony z obrad Senatu)

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Re: II Cesarstwo (wątek wydzielony z obrad Senatu)

Postprzez Hetman_Gotfryd 16 cze 2020, o 00:06

Dzięki za linki! Co mnie niepokoi to to, że nagle robimy z Jakoba niszczyciela I Cesarstwa, by za chwilę powstało drugie. Dlatego moja wątpliwość czy masz to jakoś przemyślane, jak to opisać i rozwiązać

W sumie to mam to w głowie, nawet pokładane w jakąś całość. Tylko teraz musiał bym to,przelać na papier i pokazać. Oczywiście była by to wersja ogólna, bez wchodzenia w szczegóły... Ale liczę że uda mi się to zrobić. I Tobie/Wam pokazać.

Generalnie to nie Jakob był niszczycielem I Cesarstwa, tylko dyktatura wojskowa rządząca nami w latach 30-70 XX w i to ona zepchnęła na 2 plan Cesarzy. CT w swojej wirtualnej historii, było monarchią absolutna (momentami z oświeconym absolutyzmem) a potem Rewolucja to zmieniała... Oj dobra muszę to po kolei opisać bo wyjdzie bałagan.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Andrzej Fryderyk 16 cze 2020, o 15:45

Jasne, rozumiem :)

Cieszę się że masz to przemyślane – po prostu zaniepokoiłem się po pierwszych słowach w temacie. W takim razie – z niecierpliwością czekam!
Andrzej Fryderyk
Książę-Senior Sarmacji

Postprzez Hetman_Gotfryd 16 cze 2020, o 21:05

To trochę potrwa, jak to u mnie bywa :roll:
Bo najpierw muszę opisać Ruhnhoff i chcę pójść na Urlop - dłuższy bo czuję się wypalony...
Ale wracając de sedna, postaram się to zrobić i pokazać; nawet zaznaczyłem to sobie jako pilne w notesie :)
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]