Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nabór do Prefektury Generalnej

Nabór do Prefektury Generalnej

Postprzez Michał F. Lubomirski 13 lis 2018, o 15:02

Drodzy Sarmaci,

Prefektura Generalna ogłasza nabór. Poszukiwana jest osoba żyjąca w zgodzie z prawem, która nie pełni funkcji asesora TK, posła na Sejm lub ministerialnej. Mile widziana jest mała aktywność polityczna.

Zgłoszenia proszę składać przez Pocztę Konną w wątku niniejszym lub na adres AG760 do 17 października.
(-) płk. Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz, baronet

Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów
Minister Księstwa Urbino
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Nabór do Prefektury Generalnej

Postprzez KJAF 13 lis 2018, o 16:57

Dlaczego nie można pełnić funkcji ministerialnej, skoro sam PG ją pełni?

Postprzez Andrzej Fryderyk 13 lis 2018, o 18:06

Wielce Szanowny Prefekcie,

zgłaszam swoją kandydaturę. Oświadczam że spełniam wszelkie założone kryteria. Jako poparcie mojego doświadczenia, informuję iż funkcję prefekta pełniłem w przeszłości wielokrotnie. Piastowałem też urząd Podprefekta Generalnego i kilkukrotnie aktywnie zastępowałem Prefekta Generalnego w momentach nieobecności. Jako swój dodatkowy atut podam również to, że osoby, które zostały z mojego powodu ukarane, do tej pory mają o to do mnie żal.

Wobec powyższego uważam swoją kandydaturę za uzasadnioną.

Nawiasem mówiąc – na jaką pozycję aplikuję, bo w ogłoszeniu nie jest to dookreślone?
Andrzej Fryderyk
Książę-Senior Sarmacji

Postprzez Michał F. Lubomirski 14 lis 2018, o 16:23

Konrad Jakub napisał(a):Dlaczego nie można pełnić funkcji ministerialnej, skoro sam PG ją pełni?

To prawdopodobnie błąd. Dziękuję za uwagę.
Ja treść tego ogłoszenia brałem też z poprzednich ogłoszeń na nabór. Za chwilę sprawdzę w Ustawie.

EDIT: Tak, rzeczywiście, może pełnić funkcję ministerialną.
Ostatnio edytowano 14 lis 2018, o 16:44 przez Michał F. Lubomirski, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dopisanie.

Minister Księstwa Urbino

Postprzez Michał F. Lubomirski 14 lis 2018, o 16:27

AF napisał(a):Wielce Szanowny Prefekcie,

zgłaszam swoją kandydaturę. Oświadczam że spełniam wszelkie założone kryteria. Jako poparcie mojego doświadczenia, informuję iż funkcję prefekta pełniłem w przeszłości wielokrotnie. Piastowałem też urząd Podprefekta Generalnego i kilkukrotnie aktywnie zastępowałem Prefekta Generalnego w momentach nieobecności. Jako swój dodatkowy atut podam również to, że osoby, które zostały z mojego powodu ukarane, do tej pory mają o to do mnie żal.

Wobec powyższego uważam swoją kandydaturę za uzasadnioną.

Nawiasem mówiąc – na jaką pozycję aplikuję, bo w ogłoszeniu nie jest to dookreślone?

Przyjmuję kandydaturę. Zaczekam jeszcze do 17.11, może się ktoś jeszcze zgłosi.

Aplikuje WKW na funkcję prefekta oraz stanowisko Podprefekta Generalnego.

Minister Księstwa Urbino

Postprzez Kolo 14 lis 2018, o 19:16

Pow. Panie Prefekcie

Zgłaszam się na stanowisko prefekta. Równocześnie informuję o tym, iż nie pełnię żadnej funkcji publicznej wymienionej w art. 3. ust. 5. ustawy Sejmu nr 146 z dnia 11 grudnia 2011 roku o prefektach (z póź. zm.) oraz o tym iż nie zamierzam ubiegać się o żadną z wymienionych tam funkcji.

Z poważaniem.
(—) Erik Otton kaw. von Hohenburg
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Michał F. Lubomirski 14 lis 2018, o 22:56

EOvH napisał(a):
Pow. Panie Prefekcie

Zgłaszam się na stanowisko prefekta. Równocześnie informuję o tym, iż nie pełnię żadnej funkcji publicznej wymienionej w art. 3. ust. 5. ustawy Sejmu nr 146 z dnia 11 grudnia 2011 roku o prefektach (z póź. zm.) oraz o tym iż nie zamierzam ubiegać się o żadną z wymienionych tam funkcji.

Z poważaniem.

Poważany Pan Kanclerz na Podprefekta?
To chyba nie jest wbrew prawu.... Więc przyjmuję kandydaturę. Jeszcze poczekamy, może jeszcze ktoś się zgłosi.

Minister Księstwa Urbino

Postprzez Kolo 15 lis 2018, o 15:49

Michał F. Lisewicz napisał(a):
EOvH napisał(a):
Pow. Panie Prefekcie

Z poważaniem.

Poważany Pan Kanclerz na Podprefekta?
To chyba nie jest wbrew prawu.... Więc przyjmuję kandydaturę. Jeszcze poczekamy, może jeszcze ktoś się zgłosi.

Nie chyba, tylko napewno :)

Nie kandyduję na stanowisko Podprefekta Generalnego, a jedynie na stanowisko Prefekta — zgodnie z ustawą są to dwie odmienne funkcje.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Michał F. Lubomirski 15 lis 2018, o 18:33

Rozumiem.

Minister Księstwa Urbino

Postprzez Andrzej Fryderyk 15 lis 2018, o 19:37

Szanowny Panie Prefekcie,

o ile na stanowisko Prefekta kandyduję bez żadnych uwag, tak ewentualne powierzenie mi funkcji Podprefekta, będzie musiało być poprzedzone dodatkowymi ustaleniami. Jest to związane ze specyfiką tej funkcji – Podprefekt jest zobowiązany przejąć zadania Prefekta Generalnego, gdy ten nie wykonuje zadań przez 12 godzin. Wobec tego uważam za konieczne ustalenie pewnych obustronnych warunków współpracy, choćby pod względem informowania o podejmowanych działaniach.

Proszę mnie nie zrozumieć źle – nie mogę się odpowiedzialnie podjąć funkcji Podprefekta, bez ustalenia z przełożonym bardziej szczegółowych warunków współpracy. Jestem jednak jak najbardziej pozytywnie nastawiony do podjęcia się tego zadania.
Andrzej Fryderyk
Książę-Senior Sarmacji

Następna strona

Powrót do Archiwum