Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[§] Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

W tym dziale można zgłaszać zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa
Obrazek

Wszelkie objawy spamu w dziale Prefektury Generalnej są nietolerowane. Jeżeli nie jesteś właścicielem lub stroną wniosku/zawiadomienia — nie komentuj go. Przed złożeniem wniosku/zawiadomienia zapoznaj się z zasadami.

[§] Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Postprzez Antoni 9 maja 2021, o 20:55

Szanowny Prefekcie Generalny,

pragnę złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Muhamada ibn Abd Allaha (AG617) poprzez wywieranie środkami bezprawnymi wpływu na organ władzy publicznej - Regenta Księstwa Sarmacji, komisarza wyborczego Książęcej Komisji Wyborczej oraz Marszałka Trybunału Koronnego tj. przestępstwo z art. 41. ust. 1. pkt 1 k.s..

9 maja 2021 r. Muhamad ibn Abd Allah przesłał do mnie, pełniącego w tym czasie funkcje Regenta Księstwa Sarmacji, komisarza wyborczego Książęcej Komisji Wyborczej oraz Marszałka Trybunału Koronnego, wiadomości o treści: Dałem Ci łapówkę, masz zbadać sprawę. oraz I masz sfałszować wybory! (vide załącznik nr 1) - wysłane odpowiednio o godzinie 20:28 oraz 20:42. Konwersacja, która została do mnie skierowana, nazwana została Łapówka. Ponadto tego samego dnia o godzinie 20:25 otrzymałem przelew od Muhamada ibn Abd Allaha o tytule Łapówka. W zamian za pomyślne rozpoznanie sprawy w kwocie 3500 lt (vide załącznik nr 2).

W czasie przesłania wiadomości oraz przelewu pełniłem istotne funkcje publiczne, a Pan Muhamad ibn Abd Allah swoim postępowaniem próbował wywrzeć wpływ na podejmowanie przeze mnie działania poprzez wiadomości w trybie rozkazującym oraz przesłanie środków pieniężnych. Pan Muhamad ibn Abd Allah podjął próbę wpłynięcia na moją osobę w celu sfałszowania wyników wolnej elekcji oraz rozpoznawania poza kolejnością jego wniosku złożonego do Trybunału Koronnego.

Załącznik nr 1.
Załącznik nr 2.

(—) Antoni Kacper Burbon-Conti
Regent, Marszałek Trybunału Koronnego
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Trybunał Koronny
Starosarmacja

Re: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Postprzez Federico 9 maja 2021, o 21:34

Szanowny Wnioskodawco,

Informuję, iż wniosek został przyjęty, decyzja pojawi się w ciągu kilku dni.

(—) Mateusz Hugo,
Prefekt Generalny
Rada Ministrów

Re: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Postprzez Federico 10 maja 2021, o 12:58

Szanowny Wnioskodawco,

Informuję o przekazaniu aktu oskarżenia do Trybunału Koronnego.

(—) Mateusz Hugo,
Prefekt Generalny

@Antoni
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów

Powrót do Prefektura Generalna