Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odwołanie od decyzji Sądu Najwyższego w dniu 8 pażdziernika

Niesklasyfikowane archiwa wymiaru sprawiedliwości

Odwołanie od decyzji Sądu Najwyższego w dniu 8 pażdziernika

Postprzez Irmi 8 paź 2011, o 20:11

8 października 2011 r., Bytów

Z A Ż A L E N I E
na postanowienie sędziego Sądu Najwyższego

Wysoki Sądzie

Sędzia Sądu Najwyższego diuk Korab w postanowieniu z dn. 8 października 2011 r. odmówił nadania biegu sprawie z powództwa Rooshoffego Byczqa przeciwko Ivo Karakachanowi zauważając, jak następuje:
1. przedmiotem zamachu oskarżonego jest dobro osobiste mojego mandanta,
2. zamach ten wraz z czynem uprzednio osądzonym stanowią jeden czyn,

Należy tutaj podnieść, że wzmiankowany wyrok dotyczył jedynie zamachu na dobro mojego mandanta, nie zaś mojego. Należy także z całą stanowczościa podkreślić, że czyn będący przedmiotem już zakończonego postępowania karnego nastąpił po siedmiu dniach od przestępstwa będącego przedmiotem obecnego postępowania.

W mojej ocenie uznanie tych dwóch czynów za jeden jest błędne, nie tylko z powodu znacznego odstępu czasowego, który je dzielił, ale także w związku z faktem, iż tożsamośc pokrzywdzonego nie jest jednakowa z tożsamością pokrzywdzonego przez czyn będący przedmiotem poprzedniego postępowania.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Odwołanie od decyzji Sądu Najwyższego w dniu 8 pażdziernika

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 5 gru 2011, o 08:51

Umarzam sprawę z uwagi na brak legitymacji (banicja).
(—) Piotr II Grzegorz,
książę Sarmacji, król Hasselandu, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Archiwa sądowe