Strona 1 z 2

Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 15:05
przez KR Lepki
Drodzy a zacni Towarzysze!

Komentować wyroku Sądu Najwyższego w sprawie ustawy o miejscach publicznych nie mam zamiaru, jaki jest koń każdy widzi i niech sam sobie o nim zdanie wyrobi. Pozostaję jednak i to wam obiecuję zdeterminowany do wprowadzenia zmian o których była mowa w ustawie i do jak najszybszego rozwiązania prawnego tej sytuacji.
W tym też celu chciałby m.in odrobinę zreorganizować naszą część forum. Po pierwsze, chciałbym przenieść obrady Rady Komisarzy Ludowych w całości tutaj. Po drugie jako że jest w jakiejś mierze wygląd tego naszego podforum jakąś tam naszą wizytówką, byłoby dobrze gdyby nazwy działów były bardziej wandne. I tu mam oczywiście i znowu, wielką prośbę do naszej wspaniale kreatywnej społeczności! Pomóżcie to powymyślać!
Główny schemat który który bym widział to:
1. Dział ogólny (nie wiem np Ulice Wandystanu, Plac Żenady [ale to już IRC jest hmm] no nie wiem wymyślcie coś wandnego ;))
2. Dział władz (Dzielnica urzędowa ? :|)
- Rada Komisarzy Ludowych (widoczny ale pisać mogą tylko członkowie RKL albo specjalni goście ;) i tu chyba nie ma co kombinować)
- Dla petentów (na wnioski do komisarzy, petycje czy co tam kto by sobie co wymyślił)
- Jeśli się kwiatoni zdecydują to również Churał

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:04
przez MAP
KR Lepki napisał(a):Drodzy a zacni Towarzysze!

Komentować wyroku Sądu Najwyższego w sprawie ustawy o miejscach publicznych nie mam zamiaru, jaki jest koń każdy widzi i niech sam sobie o nim zdanie wyrobi.


Powiedział laik. Dobrze, że nie komentuje Pan Prezydent, mógłby się skompromitować.

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:12
przez Alojzy Pupka
tow. Bumbum napisał(a):Powiedział laik. Dobrze, że nie komentuje Pan Prezydent, mógłby się skompromitować.

Lepiej być laikiem niż mikronacyjnym technokratą prawniczym, Drogi mój.

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:24
przez MAP
Ale mua mua, ja nie mówię że być laikiem to rzecz zdrożna. Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę. Odrobinę pokory :)

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 17:16
przez KR Lepki
MAP napisał(a):Ale mua mua, ja nie mówię że być laikiem to rzecz zdrożna. Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę. Odrobinę pokory :)


Lol

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 18:03
przez PTR
MAP napisał(a):Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę.

Nikt nie kwestionuje, że ktoś się napracował, produkując nikomu nie potrzebny prawniczy bełkot z uporem godnym lepszej sprawy. Kwestionujemy sprawiedliwość i dobrą wolę stojącą za rzeczonym bełkotem. Tylko tyle. Ale sprawiedliwość i dobra wola nigdy nie była przedmiotem specjalnych rozważań prawników, prawda?

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 18:40
przez imi
Cytując Michasia: "Zieeeeeeeeeeeeeeeeew, Meliski?"

I co, przyjemnie?

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 20:03
przez KR Lepki
MAP napisał(a):Ale mua mua, ja nie mówię że być laikiem to rzecz zdrożna. Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę. Odrobinę pokory :)


Proszę mi zacytować w którym momencie kwestionuję czyjąś pracę i to w dodatku w "prostacki" sposób. Przed wyborami zapowiadałem, że niezależnie od wyroku SN będę dążył do realizacji słusznych założeń z ustawy. I jedynie to podtrzymuję, nie komentując wyroku niezawisłego sądu. Nie moją to rolą, jaki wyrok jest każdy widzi i każdy niech sobie sam o nim wyrobi zdanie. Przypomnę, że sąd uznał za niekonstytucyjne konkretne zapisy ustawy. Przyjmujemy to do wiadomości i postaramy się, by następna ustawa nie budziła wątpliwości Konstytucyjnych.

imi napisał(a):Cytując Michasia: "Zieeeeeeeeeeeeeeeeew, Meliski?"

I co, przyjemnie?


Nie wiem odnośnie czego jest ten ziew. Jeżeli moich planów przeniesienia RKL na forum i prośby i wymyślenie wandnych nazw dla poddziałów to naprawdę nie pojmuję po co to pisać. Nie chcecie swojej kreatywności użyczyć dla dobra MW to nie, przecież was nikt nie zmusza :)
Ah bo zapomniałem w pierwszym poście. Oczywiście za pomoc w nadawaniu nazw są przewidziane skromne nagrody.

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 20:27
przez imi
Chodziło mi o to, że tu emocje a ktoś je podosumowuje "zieeew" - często robią to ludzie z MW niestety.

Jaka planujecie strukturę forum?

Re: Forum

PostNapisane: 3 mar 2013, o 20:35
przez KR Lepki
imi napisał(a):Chodziło mi o to, że tu emocje a ktoś je podosumowuje "zieeew" - często robią to ludzie z MW niestety.

Jaka planujecie strukturę forum?


Wszystko w pierwszym poście. Nic szczególnego, ale forum to wciąż jednak ciało obce ;)
A ja się nie emocjonuję wcale, ale może i faktycznie inni mogliby meliski zażyć, ale ja nikogo nie oceniam :)