Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Forum

Świadomość bytu Ludu Pracującego

Forum

Postprzez KR Lepki 3 mar 2013, o 15:05

Drodzy a zacni Towarzysze!

Komentować wyroku Sądu Najwyższego w sprawie ustawy o miejscach publicznych nie mam zamiaru, jaki jest koń każdy widzi i niech sam sobie o nim zdanie wyrobi. Pozostaję jednak i to wam obiecuję zdeterminowany do wprowadzenia zmian o których była mowa w ustawie i do jak najszybszego rozwiązania prawnego tej sytuacji.
W tym też celu chciałby m.in odrobinę zreorganizować naszą część forum. Po pierwsze, chciałbym przenieść obrady Rady Komisarzy Ludowych w całości tutaj. Po drugie jako że jest w jakiejś mierze wygląd tego naszego podforum jakąś tam naszą wizytówką, byłoby dobrze gdyby nazwy działów były bardziej wandne. I tu mam oczywiście i znowu, wielką prośbę do naszej wspaniale kreatywnej społeczności! Pomóżcie to powymyślać!
Główny schemat który który bym widział to:
1. Dział ogólny (nie wiem np Ulice Wandystanu, Plac Żenady [ale to już IRC jest hmm] no nie wiem wymyślcie coś wandnego ;))
2. Dział władz (Dzielnica urzędowa ? :|)
- Rada Komisarzy Ludowych (widoczny ale pisać mogą tylko członkowie RKL albo specjalni goście ;) i tu chyba nie ma co kombinować)
- Dla petentów (na wnioski do komisarzy, petycje czy co tam kto by sobie co wymyślił)
- Jeśli się kwiatoni zdecydują to również Churał
Katiuszyn Rewoluty Lepki - Pacjent w EIII
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Forum

Postprzez MAP 3 mar 2013, o 16:04

KR Lepki napisał(a):Drodzy a zacni Towarzysze!

Komentować wyroku Sądu Najwyższego w sprawie ustawy o miejscach publicznych nie mam zamiaru, jaki jest koń każdy widzi i niech sam sobie o nim zdanie wyrobi.

Powiedział laik. Dobrze, że nie komentuje Pan Prezydent, mógłby się skompromitować.
Mikołaj Torped
UNIA TO POKÓJ
ROZPROSZENIE TO JEDNOŚĆ
IGNORANCJA TO SIŁA
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Alojzy Pupka 3 mar 2013, o 16:12

tow. Bumbum napisał(a):Powiedział laik. Dobrze, że nie komentuje Pan Prezydent, mógłby się skompromitować.

Lepiej być laikiem niż mikronacyjnym technokratą prawniczym, Drogi mój.
ppłk Alojzy Pupka h. Magnitogorsk
mandragor-senior

non è ancora finita

Postprzez MAP 3 mar 2013, o 16:24

Ale mua mua, ja nie mówię że być laikiem to rzecz zdrożna. Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę. Odrobinę pokory :)
Mikołaj Torped
UNIA TO POKÓJ
ROZPROSZENIE TO JEDNOŚĆ
IGNORANCJA TO SIŁA
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez KR Lepki 3 mar 2013, o 17:16

MAP napisał(a):Ale mua mua, ja nie mówię że być laikiem to rzecz zdrożna. Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę. Odrobinę pokory :)

Lol

Postprzez PTR 3 mar 2013, o 18:03

MAP napisał(a):Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę.

Nikt nie kwestionuje, że ktoś się napracował, produkując nikomu nie potrzebny prawniczy bełkot z uporem godnym lepszej sprawy. Kwestionujemy sprawiedliwość i dobrą wolę stojącą za rzeczonym bełkotem. Tylko tyle. Ale sprawiedliwość i dobra wola nigdy nie była przedmiotem specjalnych rozważań prawników, prawda?

Postprzez imi 3 mar 2013, o 18:40

Cytując Michasia: "Zieeeeeeeeeeeeeeeeew, Meliski?"

I co, przyjemnie?
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez KR Lepki 3 mar 2013, o 20:03

MAP napisał(a):Ale mua mua, ja nie mówię że być laikiem to rzecz zdrożna. Chodzi tylko o to, żeby nie mając odpowiedniego przygotowania nie kwestionować w dość prostacki sposób kilku godzin pracy osób posiadających odpowiednią wiedzę. Odrobinę pokory :)

Proszę mi zacytować w którym momencie kwestionuję czyjąś pracę i to w dodatku w "prostacki" sposób. Przed wyborami zapowiadałem, że niezależnie od wyroku SN będę dążył do realizacji słusznych założeń z ustawy. I jedynie to podtrzymuję, nie komentując wyroku niezawisłego sądu. Nie moją to rolą, jaki wyrok jest każdy widzi i każdy niech sobie sam o nim wyrobi zdanie. Przypomnę, że sąd uznał za niekonstytucyjne konkretne zapisy ustawy. Przyjmujemy to do wiadomości i postaramy się, by następna ustawa nie budziła wątpliwości Konstytucyjnych.

imi napisał(a):Cytując Michasia: "Zieeeeeeeeeeeeeeeeew, Meliski?"

I co, przyjemnie?

Nie wiem odnośnie czego jest ten ziew. Jeżeli moich planów przeniesienia RKL na forum i prośby i wymyślenie wandnych nazw dla poddziałów to naprawdę nie pojmuję po co to pisać. Nie chcecie swojej kreatywności użyczyć dla dobra MW to nie, przecież was nikt nie zmusza :)
Ah bo zapomniałem w pierwszym poście. Oczywiście za pomoc w nadawaniu nazw są przewidziane skromne nagrody.

Postprzez imi 3 mar 2013, o 20:27

Chodziło mi o to, że tu emocje a ktoś je podosumowuje "zieeew" - często robią to ludzie z MW niestety.

Jaka planujecie strukturę forum?
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez KR Lepki 3 mar 2013, o 20:35

imi napisał(a):Chodziło mi o to, że tu emocje a ktoś je podosumowuje "zieeew" - często robią to ludzie z MW niestety.

Jaka planujecie strukturę forum?

Wszystko w pierwszym poście. Nic szczególnego, ale forum to wciąż jednak ciało obce ;)
A ja się nie emocjonuję wcale, ale może i faktycznie inni mogliby meliski zażyć, ale ja nikogo nie oceniam :)

Następna strona

Powrót do Wandejska egzystencja