Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o działanie w zastępstwie Marszałka TK

W tym miejscu znajdują się wszystkie wnioski, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach

Wniosek o działanie w zastępstwie Marszałka TK

Postprzez Andrzej Fryderyk 4 maja 2019, o 11:05

Wasza Królewską Mość Kanclerzu,

Na podstawie art. 31 Konstytucji ("Książę lub Kanclerz może dokonać czynności prawnej w zastępstwie funkcjonariusza publicznego niedokonującego jej w terminie") wnoszę o podjęcie przez Waszą Królewską Mość działań w zastępstwie Marszałka Trybunału Koronnego w sprawie wystosowanego wobec mnie aktu oskarżenia publicznego przez Księcia Sarmacji w zastępstwie Prefekta Generalnego.

Na podstawie art. 39. ust. 3. czyny, które zagrożone są karą więzienia do miesiąca, przedawniają się po miesiącu, a o taki czyn zostałem właśnie oskarżony – z art. 42. ust. 1 p. 7. Wobec tego, iż w sprawie do tej pory nie trwa żadne postępowanie sądowe, ani nie korzystałem z immunitetu, jest dla mnie oczywiste, że sprawa przedawniła się wraz z dniem 12 marca, a inna interpretacja wypaczałaby w sposób całkowity instytucję przedawnienia i jest oczywistą nagonką na mnie.

Marszałek Trybunału w przeciągu tygodnia odmówił JAKICHKOLWIEK działań w związku w tej sprawie, pomimo tego, że codziennie loguje się zarówno na forum jak i do systemu. Wobec tego należy uznać, że Marszałek Trybunału Koronnego nie zamierza podejmować działań w sprawie, a więc istnieje konieczność zastosowania dyspozycji art. 31 Konstytucji i wstąpienia Kanclerza w miejsce Marszałka Trybunału Koronnego.

Andrzej Fryderyk
obywatel-kryminalista
Andrzej Fryderyk
Książę-Senior Sarmacji

Re: Wniosek o działanie w zastępstwie Marszałka TK

Postprzez KJAF 6 maja 2019, o 22:51

Wniosek zostawiam bez rozpoznania z racji działań podjętych przez MTK.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Archiwum wniosków różnych