Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Najlepszy Książę Sarmacji

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami

Kto według Ciebie jest lub był najlepszym Księciem?

Ankieta wygasła 27 lis 2010, o 18:32

Piotr Mikołaj
7
44%
Michał Feliks
1
6%
Daniel Łukasz
3
19%
Piotr II Grzegorz
5
31%

Liczba głosów : 16

Re: Sarmacja: Najlepszy Ksiaze Sarmacji

Postprzez Leszke 21 lis 2010, o 19:55

Naczelnik napisał(a):Od: ANP

W dniu 21 listopada 2010 19:33 użytkownik Leszek Zoltowski napisał:

> Naczelnik:
>
> Niech sobie towarzysz wyobrazi że jest nowiutkim
> porszakiem, a pan Swarzewski jest nowiutką, ciepłą
> jeszcze autostradą. Proszę po nim jeździć.
>

Czyli taki ludowy komisarz do spraw selekcji nowych mieszkańców? :P

Dokładnie! Mogę nawet młotek pięciokilowy ufundować i opłacać przejazdy w miejsca zamieszkania nieporządanych indywiduuw.
Leszek diuk de Ruth
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Sarmacja: Najlepszy Ksiaze Sarmacji

Postprzez Helwetyk 21 lis 2010, o 19:56

ANP napisał(a):Czyli taki ludowy komisarz do spraw selekcji nowych mieszkańców? :P

Wręcza piłę mechaniczną.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Re: Najlepszy Książę Sarmacji

Postprzez Leszke 21 lis 2010, o 20:08

Tak a propos selekcji...
Przypomina mi się, jak niegdyś byłem na meczu drużyny piłkarskiej z mojego miasta - MKS-u Mława. Był to pierwszy i ostatni raz kiedy tam zawitałem w trakcie meczu. Panowie z szalikami, zajmujący sektora "dla hardkorów", widząc iż jeden z zawodników przeciwnego zespołu został "skoszony" przez naszego obrońcę, akurat blisko zajmowanego przez nich sektora, zaczęli słodko i rytmicznie pozdrawiać owego "skoszonego" zawodnika: "Wypierd****, wypierd****, wypierd****!!!" Pozdrawiam pana Swarzewskiego!
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Reisan 21 lis 2010, o 20:11

Leszek Żółtowski napisał(a):Tak a propos selekcji...
Przypomina mi się, jak niegdyś byłem na meczu drużyny piłkarskiej z mojego miasta - MKS-u Mława. Był to pierwszy i ostatni raz kiedy tam zawitałem w trakcie meczu. Panowie z szalikami, zajmujący sektora "dla hardkorów", widząc iż jeden z zawodników przeciwnego zespołu został "skoszony" przez naszego obrońcę, akurat blisko zajmowanego przez nich sektora, zaczęli słodko i rytmicznie pozdrawiać owego "skoszonego" zawodnika: "Wypierd****, wypierd****, wypierd****!!!" Pozdrawiam pana Swarzewskiego!

Trochę ogłady i dobrego smaku się od co poniektórych wymaga... brak słów powoli na to co się tutaj dzieje ;/
Reisan

Postprzez Leszke 21 lis 2010, o 20:16

Reisan napisał(a):

Trochę ogłady i dobrego smaku się od co poniektórych wymaga... brak słów powoli na to co się tutaj dzieje ;/

Gdybyś od połowy września próbował trafić do kogoś komu trzeba do łba kłaść szpadlem (bez gwarancji powodzenia), to też by Ci nerwy puszczały. Precz z debilizmem!
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Reisan 21 lis 2010, o 20:23

Leszek Żółtowski napisał(a):
Reisan napisał(a):

Gdybyś od połowy września próbował trafić do kogoś komu trzeba do łba kłaść szpadlem (bez gwarancji powodzenia), to też by Ci nerwy puszczały. Precz z debilizmem!

Ale proszę powiedzieć co w tej ankiecie jest debilizmem?
Reisan

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 lis 2010, o 20:27

Panie Reisanie! Niech Pan nie uważa Pana Żółtowskiego, za jakiegoś idiotę! On ma swoje powody, które jak będzie chciał to sam ujawni.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Reisan 21 lis 2010, o 20:31

Andrzej Swarzewski napisał(a):Panie Reisanie! Niech Pan nie uważa Pana Żółtowskiego, za jakiegoś idiotę! On ma swoje powody, które jak będzie chciał to sam ujawni.

Ja jednak proszę o ich ujawnienie z racji iż atmosfera mi się nie podoba i chcę znać jej przyczyny na "przykładach".
Reisan

Postprzez A0014 21 lis 2010, o 20:56

Rok 2015 - diuk Swarzewski zostaje Księciem - I`m lovin it.
(—) Misza Korab-Kaku
A0014

Postprzez Kwazi 21 lis 2010, o 20:59

Reisan napisał(a):Ja jednak proszę o ich ujawnienie z racji iż atmosfera mi się nie podoba i chcę znać jej przyczyny na "przykładach".

Proszę o przykładanie większej wagi do interpunkcji. Przez "iż" należy stawiać przecinek.

Jednocześnie chciałem zauważyć, że rozmowy w publicznych działach FC i tak są bardziej grzeczne i merytoryczne niż na sali obrad Izb Połączonych.
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic