Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Lista miejscowości historycznych

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Lista miejscowości historycznych

Postprzez Helwetyk 1 wrz 2012, o 08:26

Uchwałę Rady opublikowałem. Założyłem 21 z 23 instytucji lokacji historycznych (o tym dalej). Przepisałem je w bazie na Gellonię i Starosarmację, wpisałem je do rejestru majątku prowincji na Wiki, dokonałem zwrotu na swój rachunek, umieściłem je na mapie zgodnie z rozpiską Paviela — z uwzględnieniem korekt i sugestii PTR dotyczących miejscowości w Morvanie (oprócz Sadyby, nie umiem dorabiać lądu). Dokonałem zmiany lokacji Feru tak, by Krez mógł znajdować się w historycznym położeniu oraz zejścia do tunelu na Awarę tak, by Acjo znajdowało się tam, gdzie się znajdowało. Mogłem gdzieś się pomylić, więc proszę mnie zweryfikować. ;-) I teraz tak…

1. Położenie Athos. Skarbnik złożył wniosek o lenno, który oczywiście zaopiniowałem pozytywnie, ale dobrze by było umieścić Athos w jedynie słusznym miejscu. Instytucję lenną już sobie sam powinien założyć, więc jest to jedna lokacja z budżetu prowincji mniej.

2. Cinnte—Unisławów. Jeżeli Mateusz złoży (i, co najważniejsze, chce złożyć…) wniosek o zmianę nazwy lenna, zaopiniuję go pozytywnie. Równie dobrze mogę po prostu odrobinę przenieść Cinnte i założyć Unisławów jako lokację historyczną w miejscu obecnego Cinnte. Proszę o deklarację.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Re: Lista miejscowości historycznych

Postprzez suchy 1 wrz 2012, o 11:48

pmk napisał(a):2. Cinnte—Unisławów. Jeżeli Mateusz złoży (i, co najważniejsze, chce złożyć…) wniosek o zmianę nazwy lenna, zaopiniuję go pozytywnie. Równie dobrze mogę po prostu odrobinę przenieść Cinnte i założyć Unisławów jako lokację historyczną w miejscu obecnego Cinnte. Proszę o deklarację.

Chcę, oczywiście, i za chwilę złożę odpowiedni wniosek :) Prawdę mówiąc, całkiem o tym zapomniałem. Skleroza...
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwa urzędowe