Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa sarmackiego

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku
Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Wniosek o nadanie obywatelstwa sarmackiego

Postprzez Stanisław Mostowicki 17 cze 2018, o 10:03

Wasza Książęca Mość

Ja, Stanisław Maria Mostowicki, legitymujący się paszportem o numerze AG780, zamieszkały w mieście Angemont, wnioskuję o nadanie mi obywatelstwa Księstwa Sarmacji. Zaświadczam, iż nie mam obywatelstwa innych mikronacji i nigdy wcześniej nie składałem wniosku o obywatelstwo Księstwa Sarmacji.

Zamierzam uczestniczyć w życiu Sarmacji na tyle, na ile pozwoli mi realioza, udzielać się na forum i w prasie. Mikronacje odkryłem niedawno i mam nadzieję, iż spędzę w Księstwie dużo miłych chwil. Możliwe, że wstąpię do Książęcych Sił Zbrojnych, gdyż chciałbym zasmakować życia w wojsku.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Z poważaniem
Stanisław Maria Mostowicki
Z poważaniem,
Stanisław Maria Mostowicki z Nofrodu

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa sarmackiego

Postprzez Cudzoziemiec 1 18 cze 2018, o 09:41

Szanowny Panie Stanisławie.

Radością napełnił mnie Wasz wniosek, i z ogromną przyjemnością ogłaszam, iż zdecydowałem się ogłosić zamiar nadania obywatelstwa sarmackiego Waszej osobie. Aby woli naszej stało się zadość, w trybie art. 3 ust. 4 Ustawy o obywatelstwie zobowiązujemy Was do złożenia w niniejszym wątku przysięgi obywatelskiej, której rota została art. 4 wspomnianej ustawy.

Gdy to nastąpi z radością nadam wspomniane obywatelstwo.

(—) Robert Fryderyk
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Stanisław Mostowicki 18 cze 2018, o 20:14

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać
Z poważaniem,
Stanisław Maria Mostowicki z Nofrodu

Postprzez Cudzoziemiec 1 19 cze 2018, o 07:48

Szanowny Panie Stanisławie.

Gratuluję. Niniejszym nadałem Panu obywatelstwo Księstwa. Życzę sukcesów i świetnych pomysłów.

(—) Robert Fryderyk

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem