Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zrzeknięcie się Obywatelstwa

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku
Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Zrzeknięcie się Obywatelstwa

Postprzez Tadhg 15 cze 2018, o 09:19

Wasza Książęca Mość

Z dniem 7 czerwca 2018 roku, zrzekam się Obywatelstwa Księstwa Sarmacji, oraz funkcji Podprefekta Generalnego.
W Sarmacji zacząłem Mikronacje, i świetnie się tutaj bawiłem, chociaż patrząc na moje stare posty samego siebie nazywam już osobnikiem Radioaktywnym. Gdzieś w Czerwcu tamtego Roku zacząłem Tworzyć z Arcyskięciem Arcadiem Arcyksięstwo Learvén, w Którym uczestniczył Baron von Tehen Dżek, i nadal uczestniczę. Po powstaniu Unii Trzech Narodów mniej uczestniczyłem w Sarmacji, i jesteśmy dzisiaj. Teraz, po podpisaniu Traktatu, sądzę ze nie mogę działać i tu, i tu jednocześnie.
Pewnie ta wypowiedź nie posiada sensu, ale chyba można zrozumieć, że decyzja jest przemyślana, i nie jej nie zmienię.
Pozdrawiam
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Zrzeknięcie się Obywatelstwa

Postprzez Cudzoziemiec 1 15 cze 2018, o 09:31

Liczę jednak, że zmienicie. Wniosek pozostawiam aż nabierze mocy urzędowej (czyt. zmienicie zdanie). Obecnie ani uznanie, ani traktat, w niczym Waszej pracy nie przeszkadza. Prefekt nie ma zakazu posiadania innych obywatelstw.

No i krótko - bez takich tu!

Postprzez Tadhg 15 cze 2018, o 17:31

Decyzja jest przemyślana, i nie zmienię jej. Proszę o Wykonanie wniosku.
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Cudzoziemiec 1 18 cze 2018, o 09:43

Szanowny Panie Thimoteusie,

ze smutkiem informuję, iż, w związku z Waszym wnioskiem, obywatelstwo odebrano. Jest to dla mnie przykra czynność. Wierzę jednak, że zdecyduje się Pan kiedyś do nas wrócić.

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem