Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Książęce Dożynki 2021

Książęca posiadłość leżąca pod Grodziskiem

Re: Książęce Dożynki 2021

Postprzez Krzysztof Windsor 11 wrz 2021, o 19:50

Widząc to Krzysztof podszedł do nowej pary.
- No, Panie Kanclerzu i Pani Sekretarz Koronna, przyjmijcie moje serdeczne gratulacje!
Podał dłoń.
(-) ks. Krzysztof Windsor OSI
Wikariusz Generalny diecezji Angemont

Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 11 wrz 2021, o 19:53

Dłoń Fatimy, która lekko musnęła jego twarz była teraz wszystkim, czego potrzebował. Nie wiedział, czemu jej dotyk nagle sprawił mu taką przyjemność. Wiedział jednak, że skoro go tak czule dotknęła, to odpowiedź nie może być inna. I tak właśnie było. Gdy tylko usłyszał, pierwsze litery, jego kolano zaczęło drżeć. Powoli wstał, po czym objął Fatimę. Gdy czułościom nadszedł koniec, pomógł jej przymierzyć pierścionek - pasował idealnie. Po kilku chwilach, DJ "oddał" gościom muzykę, a Alfred i Fatima tańczyli jeszcze przez długi czas, szepcząc sobie wzajemnie coś do ucha i przyjmując gratulację od podchodzących od czasu do czasu gości.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Fatima 11 wrz 2021, o 20:06

Fatima nie mogła oderwać się od Alfreda. Co chwilę czule wtulała się w niego. Nie mogła uwierzyć, że w końcu jest cały jej, a ona jego. Emocje już powoli z niej schodziły ale jeszcze czuła tą nie do opisania radość. Nagle na ich głowami pojawiły się fajerwerki. Służba postanowiła odpalić je wcześniej. Fatima spojrzała na ten piękny widok, a potem na Alfreda. Poczuła się jak w bajce. Dziś na Dożynkach rządziła rodzinna atmosfera i przede wszystkim miłość.

Obrazek
( - ) Fatima de Cubalibre-Marcjan-Chojnacka
sekretarz koronna Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana
lady steward Królestwa Hasselandu
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Fatima 12 wrz 2021, o 00:25

Była już późna godzina, środek nocy. Goście już rozjechali się do swoich domów. Ale Książę wraz ze swoim Dworem, innymi pracownikami i najbliższymi mu osobami siedzieli jeszcze przy ognisku. Była piękna gwieździsta noc, jak i cały dzień, który był niesamowity. Ten dzień na pewno przejdzie do historii.

Obrazek
( - ) Fatima de Cubalibre-Marcjan-Chojnacka
sekretarz koronna Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana
lady steward Królestwa Hasselandu
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 13 wrz 2021, o 11:31

@AFvTD @Fatima

Gratuluję zaręczyn!

Bardzo dziękuję za akcję ze żniwami - zarówno stworzenie aplikacji jak i dostosowanie się z przyznanymi nagrodami do niesprzyjających warunków technicznych oraz przeprowadzenie festynu.

Ponieważ gdy się na bieżąco wszystkiego nie śledziło, to wtedy robi się chaos to chciałbym dopytać się o szczegóły przyznanych nagród:

Dostałem dwa znaczki Najlepszy Żniwiarz: jeden za wieniec dożynkowy a drugi za ... nie wiem za co :)
Może za opis żniw? Chociaż tego nie wiem, bo w opisie jest tylko informacja, że zostałem nagrodzony, ale nie mam pewności czym (bo może jeszcze na coś powinienem czekać)

Za wieniec miało być jeszcze 2000 lt - doszło, dziękuję :)

Za punkty w żniwach miały być 2 x po dwie karty kolekcjonerskie - Karta "Kłosy" dotarła, dziękuję, ale karta "Sady" już nie, więc poproszę :)

Moneta: czekamy

Medale: czekamy
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 13 wrz 2021, o 12:33

Tak, w kartach wdarł się błąd, źle wklepałem ID karty. Drugi znaczek za opis żniw - zgadza się :D Nie zauważyłem, że nie wspomniałem o tym.
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 13 wrz 2021, o 13:55

AFvTD napisał(a):Tak, w kartach wdarł się błąd, źle wklepałem ID karty. Drugi znaczek za opis żniw - zgadza się :D Nie zauważyłem, że nie wspomniałem o tym.

Dziękuję!
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Orjon 14 wrz 2021, o 16:38

Drodzy Obywatele,

w uznaniu kreatywności i pomysłowości przy tworzeniu opisu żniw zgodnie z informacją Jaśnie Oświeconego Kanclerza przyznaję nagrodę w imieniu Starosarmacji w wysokości 100 tys. libertów Piotrowi vel Bocianowi. Środki powinny za chwilę znaleźć się na koncie.

Gratulacje!
Orjon hrabia Surma
Galeria von Thorn
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 14 wrz 2021, o 16:52

Orjon napisał(a):
Drodzy Obywatele,

w uznaniu kreatywności i pomysłowości przy tworzeniu opisu żniw zgodnie z informacją Jaśnie Oświeconego Kanclerza przyznaję nagrodę w imieniu Starosarmacji w wysokości 100 tys. libertów Piotrowi vel Bocianowi. Środki powinny za chwilę znaleźć się na koncie.

Gratulacje!

O rany, a ja właśnie pomyślałem, że to jakiś błąd systemowy.

Namiestniku @Orjon gorąco dziękuję za przyznaną nagrodę!
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Dwór w Koronowie