Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przerwa międzysezonowa w SQQF

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Przerwa międzysezonowa w SQQF

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 15 maja 2010, o 21:37

Jak pisałem cały SQQF jest częścią systemu , który napisze do października 2010 (nie mogę do września pisać z uwagi na egzamin). Uruchomiłem SQQF bo chciałem przetestować pewne rozwiązania. Gierka okazała się sporym sukcesem. Było sporo logowań. Dostrzegłem jednakże pewne błędy - wymaga ona usprawnień.

Mistrzem II SEZONU został TROY

Dziękuję kilku osobom (tym którym szczególnie - wiedzą, że o nich mowa) za uwagi. Proszę o uwagi co do możliwych usprawnień. Nie przewiduję wielkich rewolucji tylko:

- możliwość rzadszej gry z bonusem dla tych którzy grają codziennie;
- mecze 2 a nie 3 razy w tygodniu;
- wizualizację meczów;
- zmiany kosmetyczne
- MOŻE dodanie grafiki

Możliwość zalogowania bez możliwości gry - dodam w ciągu kilku dni.

khand

PS: ciągła gra może się znudzić; a tak przy uruchomieniu będzie impuls na nowe otwarcie i zainteresowanie na nowo.

PS2: hajs http://sobczak.only.pl/sqqf/gielda.php tutaj działa jakby co

PS3: możliwość przegladania ligi już dodałem

PS4: gdyby były głosy, żeby nie robić przerwy mogę ją skrócić tak w ogóle - i przeprowadzić jeszcze jeden sezon na starych zasadach. Ale proponuję tydzień co najmniej przerwy zrobić. W każdym razie - jestem otwarty na propozycje. W przyszłości, gdy będzie system - takiej samowoli nie będzie - ale będzie możliwość komunikacji wewnętrznej
(—) Piotr II Grzegorz,
książę Sarmacji, król Hasselandu, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Przerwa międzysezonowa w SQQF

Postprzez Leszke 15 maja 2010, o 21:57

Zmiany zapowiadają się ciekawie:) Szkoda tylko że o jeden punkt ominąłem strefę awansu do wyższej ligi...:(
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 15 maja 2010, o 22:10

Mój kuzyn jedną bramką! :)
(—) Piotr II Grzegorz,
książę Sarmacji, król Hasselandu, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża
Obrazek

Postprzez Leszke 15 maja 2010, o 22:16

Khand napisał(a):Mój kuzyn jedną bramką! :)

No to nieźle:D
Leszek diuk de Ruth

Re: Sarmacja: Przerwa miedzysezonowa w SQQF

Postprzez Naczelnik 17 maja 2010, o 22:13

Od: Michaelus

Miesiąc przerwy... A dopiero co awansowałem do Ekstraklasy :-) Ale
przerwa z pewnością wyjdzie grze na dobre, bo za dużo było wyników 7:0.

Michał (bar.) Michaelus
Naczelnik

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 18 maja 2010, o 08:16

Tak; częsci osób po prostu się znudziło (mnie też zresztą) klikanie. Pozatym przy dużej ilości energii - trochę go za dużo. Trzeba zmienić proporcje troszkę i będzie spoko. Pozatym po przerwie po prostu będą grali ci którzy się stęsknią. A potencjał w grze jest - bo zainteresowanie było spore. (jak już pisałem z tysiąc razy SQQF powstaje jako fragmencik, a raczej dodatek do systemu gospodarczego)

khand
(—) Piotr II Grzegorz,
Obrazek

Powrót do Sport i rozrywka