Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

WMR - Rajd TerKoru - O.S. 1/4 Prawda

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: WMR - Rajd TerKoru - O.S. 1/4 Prawda

Postprzez Troy 9 maja 2010, o 09:21

18 kierowców zgłosiło się na starcie odcinka specjalnego w Prawdzie, by rozpocząć walkę o Puchar TerKoru i punkty w klasyfikacji WMR.
Niezwykle ciekawe przejazdy, które zaowocowały dość niespodziewanym wynikiem końcowym sugerują, że wprowadzenie zespołów rajdowych wyrównało nieco szanse i możemy się spodziewać zażartej walki do samego końca tego rajdu :)

Na zakręcie oznaczonym jako element 18 dwóch kierowców zostało ogolonych przez Fundacje Adam ;)
diuk de Miria
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Cysosz Zenek 9 maja 2010, o 10:27

Ten tryb - 'szalony' daje takie nadzieje, do połowy człowiek ładnie w czołówce, a później nagle taka katastrofa. Cóż przynajmniej zwycięstwo jest w moim teamie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek~~Ławica kaw. Żubrów h. Semafor~~ObrazekObrazekObrazekObrazek

Postprzez Troy 9 maja 2010, o 10:38

Cysosz Zenek napisał(a):Ten tryb - 'szalony' daje takie nadzieje, do połowy człowiek ładnie w czołówce, a później nagle taka katastrofa. Cóż przynajmniej zwycięstwo jest w moim teamie.

Pozwolę sobie przytoczyć instrukcję:

Różnice pomiędzy szybkością flegmatyka (1) i szalonego (5) są bardzo, bardzo duże. Jednak nie wszystko złoto co się świeci - szalony kierowca będzie znacznie częściej zaliczał rowy koło trasy, a jego wypadki będą miały poważniejsze skutki. Dobrze się zastanów przed ustawieniem tej opcji.

:)
diuk de Miria

Postprzez Cysosz Zenek 9 maja 2010, o 12:32

Wiem, ale nie oto mi chodzi - mw do połowy rajdu nie zaliczyłem żadnego poważnego błędu, więc nabrałem nadziei, że tak już pozostanie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek~~Ławica kaw. Żubrów h. Semafor~~ObrazekObrazekObrazekObrazek

Postprzez Troy 9 maja 2010, o 12:49

Była szansa, ale tym razem ryzyko się nie do końca opłaciło ;)
diuk de Miria

Poprzednia strona

Powrót do Sport i rozrywka