Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Liga Bilard

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Liga Bilard

Postprzez T1254 18 kwi 2010, o 20:29

Witam.
Czy znalazły by się osoby które chciały by zagrać w turniejach snookera, Bilard8 lub Bilard9 (wszystko na gryonline.wp.pl bo jest to dobrze zrobione ).
Oczywiście za najlepsze miejsca nagrody w postaci lt.

Pozdrawiam.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
T1254

Re: Liga Bilard

Postprzez Leszke 18 kwi 2010, o 21:23

T1254 napisał(a):Witam.
Czy znalazły by się osoby które chciały by zagrać w turniejach snookera, Bilard8 lub Bilard9 (wszystko na gryonline.wp.pl bo jest to dobrze zrobione ).
Oczywiście za najlepsze miejsca nagrody w postaci lt.

Pozdrawiam.

Proszę przybliżyć schemat rozgrywek oraz grę za pomocą której byłyby one rozgrywane.
Leszek diuk de Ruth

Postprzez T1254 18 kwi 2010, o 21:34

Wszystko oparte było by na systemie pucharowym (knock-out).
Przykładowo rozgrywamy turniej snookera:
Osoby zainteresowane musiały by w ustalonym terminie (oczywiście jak by komu pasowało , bo każdy ma życie realne :) ) rozegrać mecz.
Dwie osoby grają a za obserwatora zasiada sędzia wytypowany wcześniej. Gracz wygrywający 3 Frejmy przechodzi dalej a przegrany niestety odpada.
T1254

Postprzez Leszke 18 kwi 2010, o 21:41

T1254 napisał(a):Wszystko oparte było by na systemie pucharowym (knock-out).
Przykładowo rozgrywamy turniej snookera:
Osoby zainteresowane musiały by w ustalonym terminie (oczywiście jak by komu pasowało , bo każdy ma życie realne :) ) rozegrać mecz.
Dwie osoby grają a za obserwatora zasiada sędzia wytypowany wcześniej. Gracz wygrywający 3 Frejmy przechodzi dalej a przegrany niestety odpada.

A za pomocą jakiej gry?
Leszek diuk de Ruth

Postprzez RattusNrv-Ch 19 kwi 2010, o 12:56

Ja się na to piszę :) na gryonline.wp.pl kiedyś grałem, nawet chyba jeszcze konto tam mam, ale gorzej z hasłem :) Tak czy siak, jestem jak najbardziej za :)
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez RattusNrv-Ch 22 kwi 2010, o 11:39

Widzę pomysł upadł równie szybko, jak się pojawił, pewnie z powodu braku chętnych, a szkoda...
Na początek z 4-6 osób by starczyło, a z czasem może by ktoś jeszcze chciał zagrać...
Można również stworzyć grupę, każdy z każdym razem z meczem rewanżowym (a i starczyło by te 4 osoby, bo tyle na turniej to mimo wszystko za mało...), wtedy załóżmy 3 pierwsze miejsca uzyskały by jakieś bonusy, jak wspomniał Pomysłodawca, np, w postaci lt, jeżeli znalazłyby się na to fundusze.
Będzie więcej osób, będzie można ustalić jakieś szczegóły, bo na razie to nie wiem czy ma to sens przy tak 'ogromnej' liczbie chętnych :P
Najbardziej odpowiada mi opcja snookera, jednak mimo wszystko chyba najciekawsza odmiana z dostępnych, wersje 8 bil czy 9 rozgrywa się zbyt szybko, jedna partia, przy dobrym ułożeniu bil to kwestia max 2-3 minut i to jeszcze z zapasem...
Jeżeli ktoś byłby chętny, a nie zna zbyt dobrze zasad, to mogę przybliżyć, nie ma problemu.
I jeżeli ktoś ma ochotę na parę partyjek przy piwie :P to lubię pograć sobie wieczorami w okolicach 20 - 23, czasem mi się zdarza również później. Nick - TheRat. Dogadać się można na gg - 1407798. Zapraszam :)
Ostatnio edytowano 5 maja 2010, o 20:47 przez RattusNrv-Ch, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam,

Postprzez T1254 24 kwi 2010, o 17:19

Pomysł nie tyle co upadł jak liczba chętnych jest mała.
Ja szukam dobrego CMSa żeby stabilną stronę postawić. Bo niestety sam od podstaw nie napiszę bo się na tyle nie znam.
Nie wiem jeszcze jak można by było o tym turnieju powiedzieć większej liczbie osób, chodź wydaje mi się , że najpierw by musiała powstać strona :)
T1254

Postprzez RattusNrv-Ch 24 kwi 2010, o 18:35

T1254 napisał(a):Pomysł nie tyle co upadł jak liczba chętnych jest mała.
Ja szukam dobrego CMSa żeby stabilną stronę postawić. Bo niestety sam od podstaw nie napiszę bo się na tyle nie znam.
Nie wiem jeszcze jak można by było o tym turnieju powiedzieć większej liczbie osób, chodź wydaje mi się , że najpierw by musiała powstać strona :)

Stroną mógłbym zająć się sam, do tego celu najlepiej chyba by było użyć PHP, chociaż dobry CMS to też nie jest zły pomysł. No i z jedna osoba do zarządzania tym razem ze mną. Nawet graficznie ładnie by wyglądała, bo mam kogoś, kto mógłby parę grafik wykonać, co tu dużo mówić, mieszkankę Sarmacji :)
Od strony technicznej można by się dogadać. Gorzej z ludźmi, bo faktycznie widzę, że w Sarmacji zainteresowanie nie jest zbyt duże. Można by pomyśleć o innych v-państwach i zrobić jakieś mistrzostwa, no nie wiem, możliwości jest sporo, trzeba tylko na to wpaść.
Pozdrawiam,

Postprzez zbbrow 25 kwi 2010, o 00:17

Sarmacki Zwiazek Gier Bilardowych może zaoferować pomoc. Mamy doswiadczenie i doskonale zaplecze techniczne w postaci własnego pokoju do snookera na wp oraz własnej strony. ;)
Zbyszko Gustolúpulo

Powrót do Sport i rozrywka