Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sarmacja w KA

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Sarmacja w KA

Postprzez Goglez Pajzano 5 lut 2011, o 19:17

Witam

Pozwoliłem sobie założyć sojusz w KingsAge o nazwie Księstwo Sarmacji (KS), który będzie nawiązywał (w pewnym, może i niewielkim stopniu) do prawdziwego KS. Założyłem go z myślą o "ściągnięciu" mieszkańców do KA i wspólnej grze tam. Sojusz powstał na s11 (świat nr 11) który wystartował niecały miesiąc temu, więc zaległości niemal nie ma. Ze względu na doświadczenie i że to ja sojusz założyłem Księciem będę ja. Można też przenieść tam tytuły, jednak będą nadawane od nowa w grze. Zależnie od zainteresowania tutaj, będą też zapraszani "obcy" gracze którzy w KS nie są. Mam nadzieję że mój pomysł spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno starych mieszkańców jak i nowych. Nie zamierzam przenosić tam konstytucji, ustrój się będzie nieco różnił od tutejszego, ale wszystko się uzgodnij już na forum sojuszu.

Może coś o KA; Jest to gra strategiczna czasu rzeczywistego (nie turowa) bardzo podobna do plemion - ale nie wykażę różnic bo w plemiona nie grałem (polegam na zdaniu znajomych graczy z KA). Po zarejestrowaniu konta, należy wybrać świat - my wybieramy s11. Następnie wybieramy przybliżoną lokalizację na mapie - wszyscy weźmy SW to będziemy w miarę niedaleko siebie, a nie porozrzucani na wszystkie strony świata. Grę zaczyna się z jedną osadą i pełnym magazynem surowców (po 1k, które jednak nie starczają na długo), potem trzeba kopalnie rozbudować, postawić koszary i mur, robić wojsko którym atakując można zdobyć kolejne surowce itp itd... Gra (zwłaszcza na początku) zabiera niewiele czasu, parę minut dziennie a potem co kilka/kilkanaście godzin (szybciej się surowce robią) więc skoro ktoś znalazł czas na KS - na pewno znajdzie i na KA, potrzeba tylko chęci ;). Gram w to na różnych światach już prawie 2 lata (stuknie 2marca ;]) więc myślę że jakieś pojęcie o tym mam. Wszelkie szczegóły podam i wytłumaczę zainteresowanym.
Przy rejestracji, proszę o podanie jako nicku imię i nazwisko z KS lub ksywę z forum (ja mam GoglezPajzano). Po tym pisać tutaj i na PW w KingsAge że się przybyło...

http://kingsage.pl/

Pytania??

Pozdrawiam,
kpr. Goglez v-hr. Pajzano
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Sport i rozrywka