Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kiedy rusza nowy sezon WMR?

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Kiedy rusza nowy sezon WMR?

Postprzez Adi1992 4 gru 2010, o 18:40

Mam pytanie, kiedy rozpocznie się nowy sezon Wirtualnych Mistrzostw Rajdowych? Bo ja bardzo czekam na nowy sezon.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Adi1992

Re: Kiedy rusza nowy sezon WMR?

Postprzez Andrzej Swarzewski 4 gru 2010, o 18:44

Chciałby Pan zamieszkać a Auterze? Tam będziemy Pana sponsorować, oraz będzie mógł Pan zająć wysoką funkcję publiczną.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Adi1992 4 gru 2010, o 18:46

Jakie tam są zarobki? Jeśli będą dobre zarobki to być może zamieszkam w Auterrze.
Adi1992

Postprzez Andrzej Swarzewski 4 gru 2010, o 19:29

A co Pan umie? Zna się Pan na grafice, lub informatyce? A może lubi Pan układać opowiadanie itp.?
Andrzej Swarzewski

Postprzez Adi1992 4 gru 2010, o 19:37

Andrzej Swarzewski napisał(a):A co Pan umie? Zna się Pan na grafice, lub informatyce? A może lubi Pan układać opowiadanie itp.?
Ja się niestety nie znam na grafice, ale na informatyce trochę. Ja lubię grać w gry losowe bo to jest chyba moje jedyne zajęcie w Księstwie Sarmacji. A ze sponsorowaniem to co trzeba zrobić? Też trzeba znać się na grafice lub informatyce? Proszę o odpowiedź.
Adi1992

Postprzez Leszke 4 gru 2010, o 20:12

5 powyższych postów to off-topic. Wszystkie zostały zgłoszone do moderacji. Proszę o powrót do właściwej dyskusji, dołączam się również do pytania zawartego w temacie. Dziękuję za uwagę.

PS. Panie Swarzewski, dostawał pan już z milion upomnień o załatwianie swoich spraw prywatnie. Nauczy się Pan tego w końcu czy mam każdy pański off-topic zgłaszać do moderacji? Nawet w wątkach dotyczących Auterry nie wypada dyskutować o szczegółach pracy konkretnych osób - od tego jest gg, pw na forum, lub poczta elektroniczna.
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Adi1992 4 gru 2010, o 20:35

Leszek Żółtowski napisał(a):5 powyższych postów to off-topic. Wszystkie zostały zgłoszone do moderacji. Proszę o powrót do właściwej dyskusji, dołączam się również do pytania zawartego w temacie. Dziękuję za uwagę.

PS. Panie Swarzewski, dostawał pan już z milion upomnień o załatwianie swoich spraw prywatnie. Nauczy się Pan tego w końcu czy mam każdy pański off-topic zgłaszać do moderacji? Nawet w wątkach dotyczących Auterry nie wypada dyskutować o szczegółach pracy konkretnych osób - od tego jest gg, pw na forum, lub poczta elektroniczna.
No właśnie, chciałem wiedzieć kiedy się zacznie nowy sezon Wirtualnych Mistrzostw Rajdowych. Mam nadzieje że dostanę odpowiedź od organizatora mistrzostw bo ja bardzo czekam aż się zacznie sezon WMR.
Pozdrawiam.
Adi1992

Postprzez Leszke 4 gru 2010, o 20:59

Adi1992 napisał(a):
Leszek Żółtowski napisał(a):5 powyższych postów to off-topic. Wszystkie zostały zgłoszone do moderacji. Proszę o powrót do właściwej dyskusji, dołączam się również do pytania zawartego w temacie. Dziękuję za uwagę.

No właśnie, chciałem wiedzieć kiedy się zacznie nowy sezon Wirtualnych Mistrzostw Rajdowych. Mam nadzieje że dostanę odpowiedź od organizatora mistrzostw bo ja bardzo czekam aż się zacznie sezon WMR.
Pozdrawiam.

Już w pierwszym poście napisał pan że chce się dowiedzieć kiedy rajdy startują. Widzę że niektórzy nie rozumieją co to jest off-topic i w ogóle mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

PS.
Adi1992 napisał(a):Bo ja bardzo czekam na nowy sezon.

Jak można "bardzo czekać"? Zauważyłem przykrą tendencję do nadużywania słowa "bardzo" i umiejscowiania go w nieodpowiednich miejscach, tak jakby się nie wiedziało co on oznacza. Dotyczy to także wielu innych słow, choćby klasycznego "bynajmniej".
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Busted 19 gru 2010, o 21:40

Wracając do tematu. Ktoś może określić kiedy ruszy nowy?

W razie czego mogę również pomóc w jego organizacji
Busted War
Busted

Powrót do Sport i rozrywka