Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sojusz Dla Dobra Wandy

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Sojusz Dla Dobra Wandy

Postprzez Simon Liberi 15 lis 2010, o 16:56

Reisan napisał(a):Witam, jako osoba hmm postronna chciałbym zapytać o szanowanie tutaj mieszkańców, nie miałem przyjemności poznać mieszkańca "Andrzej Swarzewski", ale sadze ze nawet jeśli w czymś się nie zgadzacie z owa osoba to proponował bym łagodniejsze i bardziej treściwe prośby albo raczej wytłumaczenia sensowne do danej osoby kierować.

Może będę niepoprawny politycznie, ale: Nie, tak jest ciekawiej. Proszę mi wierzyć, że dni dobroci dla osób niemerytorycznie konstruktywnych minęły w czasach katastrofy Trizondalskiej.
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Leszke 15 lis 2010, o 17:26

Panie Swarzewski, czyś pan z byka spadł?! Nie mam nic przeciw dobrym relacjom z MW, ba, jako MSZ mam nadzieję na przyjacielskie stosunki, ale mimo wszystko uważam że pieprzysz pan jak potłuczony... Z resztą, niech się pan zajmie czymś innym, np. przycinaniem trawników w Nadziei - polityka zagraniczna to nie pańska kompetencja.
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Reisan 16 lis 2010, o 00:04

Może będę niepoprawny politycznie, ale: Nie, tak jest ciekawiej. Proszę mi wierzyć, że dni dobroci dla osób niemerytorycznie konstruktywnych minęły w czasach katastrofy Trizondalskiej.

Hmm a tak na nasz język to co chciał pan powiedzieć? o.O Słowa swoje kierowałeś by mnie urazić?
Reisan

Postprzez Simon Liberi 16 lis 2010, o 00:27

Reisan napisał(a):Hmm a tak na nasz język to co chciał pan powiedzieć? o.O Słowa swoje kierowałeś by mnie urazić?

*facepalm*
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Markiz Rychtowic

Postprzez Aleksander 16 lis 2010, o 00:34

Reisan napisał(a):

Hmm a tak na nasz język to co chciał pan powiedzieć? o.O Słowa swoje kierowałeś by mnie urazić?

Polecam zapoznać się z historią Trizondalu. Nie mówię tego złośliwie, ale Sarmacja ma już dość długą historię, i warto zapoznać się z nią tak ze dwa lata wstecz, bo tamten okres wciąż wpływa na obecną Sarmację.
Aleksander

Postprzez Reisan 16 lis 2010, o 00:40

Silent Man napisał(a):
Reisan napisał(a):Hmm a tak na nasz język to co chciał pan powiedzieć? o.O Słowa swoje kierowałeś by mnie urazić?

*facepalm*

Mam nadzieje ze owy "facepalm" da panu do zrozumienia ze ta wypowiedz jest na poziomie raczej gimnazjalisty a sądziłem że jest pan poważnym i dojrzałym człowiekiem. Z racji braku sensownej wypowiedzi i budzącej chęć niepotrzebnego sporu apeluje o jedna sensowna wypowiedz kogoś odpowiedzialnego i mającego władze oraz o zamkniecie tematu z którego robi się zbędny off-top za inicjatywa mieszkańca " Silent Man " który wychodzi z założenia że pomocna dłoń się gryzie i opluwa jej właściciela".
Ostatnio edytowano 16 lis 2010, o 00:42 przez Reisan, łącznie edytowano 2 razy
Reisan

Postprzez Simon Liberi 16 lis 2010, o 00:41

Reisan napisał(a):
Silent Man napisał(a):

*facepalm*

Mam nadzieje ze owy "facepalm" da panu do zrozumienia ze ta wypowiedz jest na poziomie raczej gimnazjalisty a sądziłem że jest pan poważnym i dojrzałym człowiekiem. Z racji braku sensownej wypowiedzi i budzącej chęć niepotrzebnego sporu apeluje o jedna sensowna wypowiedz kogoś odpowiedzialnego i mającego władze i zamkniecie tematu z którego robi się zbędny off-top za inicjatywa mieszkańca " Silent Man " który wychodzi z założenia że pomocna dłoń gryzie i opluwa jej właściciela".

Widocznie i jestem na poziomie raczej gimnazjalisty, skoro nie mam pojęcia o jaką pomocną dłoń gryzie. Ech, człowiek się całe życie musi domyślać co autor miał na myśli...
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Markiz Rychtowic

Postprzez Reisan 16 lis 2010, o 01:37

Specjalnie dla mało rozgarniętych poprawiłem treść wiadomości, dopisując trzy literki. :?
Reisan

Postprzez Simon Liberi 16 lis 2010, o 14:34

Reisan napisał(a):Specjalnie dla mało rozgarniętych poprawiłem treść wiadomości, dopisując trzy literki. :?

Jak dla mnie to ta wypowiedź nadal nie ma podstaw, ale co się będę czepiać...
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Markiz Rychtowic

Postprzez Reisan 16 lis 2010, o 23:49

Aha :ugeek:
Reisan

Poprzednia strona