Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Turniej strzelania z łuku .

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Turniej strzelania z łuku .

Postprzez RattusNrv-Ch 14 lis 2010, o 13:08

Andrzej Swarzewski napisał(a):Ave Wanda !
Obywatele ! Książę ! Proszę Was o poparcie i pomoc w zrealizowaniu Sarmackiego Turniej Łuczniczego Pod Patronatem Nadziei (STŁPPN) . Proszę o znalezienie jakiegoś symulatora ,oraz zgłaszanie sie w tym temacie . Jako pulę nagród daje 2000 libertów jeżeli ktoś byłby łaskaw dać dodatkową kaskę to się nie obrażę .

Już kiedyś taka sytuacja, Panie Andrzeju, była.
Po pierwsze, jeśli chce Pan organizować turniej, musi sam Pan znaleźć symulator, ew. poprosić o pomoc i po znalezieniu proponować turniej.
Po drugie, "Pod Patronatem Nadziei", ja nie przypominam sobie, aby jakaś informacja do władz Nadziei dotarła na ten temat. Dlaczego? Do Pana już w tej sprawie pisałem, iż wszystko, co tylko chce Pan organizować, miało do nas docierać i mamy wiedzieć o wszystkim.
Bardzo się cieszymy, że chce Pan działać, ale jeśli nadal współpraca będzie wyglądała tak, że będzie Pan działał na własną rękę, to będziemy musieli się pożegnać. Dodam tylko, że działając razem z nami może Pan wiele zyskać. Chociażby fundusze.
Nie ma sensu, aby w Nadziei były dwie władze, w tym jedna samozwańcza chyba...
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Andrzej Swarzewski 14 lis 2010, o 20:37

Nie samozwańcza tylko sołtysozwańcza ,a i jeszcze jedno - To była propozycja ,poza tym nie jestem pewien czy ja jestem Nadziejczykiem ,czy raczej Eltdorczykiem .
Andrzej Swarzewski

Postprzez RattusNrv-Ch 14 lis 2010, o 20:47

Andrzej Swarzewski napisał(a):Nie samozwańcza tylko sołtysozwańcza ,a i jeszcze jedno - To była propozycja ,poza tym nie jestem pewien czy ja jestem Nadziejczykiem ,czy raczej Eltdorczykiem .

Zabawne. Sołtysozwańcza... Radzę poczytać akty prawne. Tylko dokładnie i ze zrozumieniem.

Poza tym, skoro nie jest Pan pewien, to po uzgodnieniach z Panią Sołtys - żegnamy Pana. To jest, a raczej był, Pana wybór. Dostał Pan drugą szansę, ale jej nie wykorzystał, Pana sprawa.
Od chwili obecnej nie jest Pan pracownikiem Nadziei, a więc nie wolno Panu organizować żadnych imprez pod patronatem Nadziei i wszystkiego, co z Nadzieją związane. Dostanie Pan miesięczne wypowiedzenie. Tyle w temacie.

Edit: PS. radzę przeczytać PW w kolejności takiej, jak przychodziły.
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Poprzednia strona

Powrót do Sport i rozrywka