Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Lotek - losowanie czwarte

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Lotek - losowanie czwarte

Postprzez Quadina 4 lis 2010, o 01:33

Szanowni Sarmaci i Sarmatki!

Z dumą pragnę ogłosić, że zainteresowanie Lotkiem wciąż rośnie, zatem aby loteria była ciekawsza zmieniamy minimalnie zasady. Mianowicie mam na myśli, że zwiększamy ilość losowanych liczb. Obecnie losowaliśmy 2 liczby z puli 26 liczb. Następne losowanie, czyli od 12 listopada będziemy losować 3 liczby z puli 26 liczb.

Dziękuje za ogromne zainteresowanie, oraz zapraszam do kolektury ( http://lotek.quadina.pl )!
Mateusz Quadina
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Quadina

Re: Lotek - losowanie czwarte

Postprzez Quadina 6 lis 2010, o 18:28

Witajcie moi drodzy,

Chciałbym uprzejmie poinformować, że jestem niesamowicie zaskoczony! Ledwie skończyło się wczoraj losowanie, a już widzę w lotku 90 000 lt na najbliższe losowanie! Przypominam, że w najbliższym losowaniu losujemy 3 liczby z puli 26, zatem mamy znacznie większe pole do popisu przy zakupowaniu kuponów. Zapraszam zatem do obstawiania!
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Quadina 10 lis 2010, o 22:43

Przypominam wszystkim o piątkowym losowaniu. Obecnie w puli znajduje się 60 000lt! Pozostały dwa dni do losowania, zatem pula może się jeszcze zwiększyć!
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Quadina 12 lis 2010, o 19:35

Jeszcze czegoś takiego nie było. Wspaniałomyślna funkcja rand() wytypowała szczęśliwe 3 liczby. A czego nie było? Wygenerowano liczby, które nie wytypowały ani zwycięzcy I stopnia, ani zwycięzcy II stopnia! Zatem następne losowanie będzie super hiper dużą kumulacją! Zapraszam do kolektury!

Wytypowano liczby w podanej kolejności:
2, 14, 11

Wygranych III stopnia było 55, wygrane kupony zostaną wypłacone jeszcze w dniu dzisiejszym.
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Quadina 12 lis 2010, o 19:44

Sprostowanie
Jednak mój skrypt działa poprawnie, a ja przeglądając samodzielnie nie zauważyłem wygranej II stopnia.
Otrzymuje ją jako jedyna szer. Karolina hr. von Lichtenstein, wygraną w wysokości 7729lt system lotka już przesłał zwycięzcy. Gratulujemy!
Mateusz Quadina
Quadina

Powrót do Sport i rozrywka